Kokteilis
Testi

TESTS: ko tu izdarītu vispirms? Atbilde atklās 100% patiesību par tevi!0

Foto: Esotericblog

Palūkojies uz šo attēlu un iedomājies, ka tu redzi telpu, kurā atrodas viss tas, kas ir uzzīmēts attēlā. Ko tu pamanīji pirmo un ko tu izdarītu vispirms?

1. Noņemtu tējkannu no plīts virsmas

Tava atbilde liecina par to, ka tu esi kaislīgs un temperamentīgs cilvēks, tu ātri pieņem lēmumus un nešaubies ne mirkli, nekas tev dzīvē netraucē sasniegt savus mērķus.
Tevi ļoti garlaiko rutīna. Taču tev nepatīk pārsteigumi un tev patīk, ka viss norit pēc plāna.

2. Atbildētu uz telefona zvanu

Atbilde uz telefona zvanu var nozīmēt to, ka tu esi uzmanīgs, vērīgs un diplomātisks cilvēks, taču tev ir grūti pieņemt citu cilvēku kļūdas.
Tu esi cilvēks, kas spēj vienlaikus darīt vairākas lietas. Tev arī piemīt talants ātri iepazīties un nodibināt kontaktu ar citiem cilvēkiem.

3. Nomierinātu mazuli

Tu esi mierīgs un nosvērts cilvēks, tev patīk palīdzēt citiem un tu esi gatavs upurēt savu komfortu citu dēļ.
Tev pirmajā vietā ir tava ģimene un tu ļoti augstu vērtē savstarpējās attiecības ar tuviniekiem. Tu pat mazliet baidies no vientulības un tev ir ļoti svarīgi, lai tev dzīvē blakus būtu uzticams un tev mīļš cilvēks. Mierīgs vakars kopā ar ģimeni vai mīļoto cilvēki tev ir daudz svarīgāks kā traka ballīte kopā ar paziņām.

4. Atņemtu sunim spilvenu

Tava rīcība var norādīt uz to, ka tevi kaitina bezdarbība. Tev ir ļoti svarīgi kontrolēt apstākļus.
Tu nevari nomierināties, kamēr visi nav tādi, kā tu vēlies. Tu daudz uzmanības velti materiālām vērtībām un sociālajam statusam. Tev vienmēr ir atbildes uz visiem jautājumiem. Tev ir ļoti daudz paziņu, bet draugi tikai daži un tie paši – no bērnības.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv