Kokteilis
Testi

TESTS: ko par tavu raksturu atklāj tavas zeķītes0

Foto: Pixabay

Daudzi cilvēki gandrīz nekļūdīgi var pateikt par citu cilvēku, kāds viņš ir – jautrs vai drūms, draudzīgs vai ne pārāk. Kā viņi to dara? Pēc apģērba stila un krāsām! Ja tu esi jautrs cilvēks savā sirdī, visdrīzāk, tu izvēlēsies arī apģērbu, kas ir košs ir iedvesmojošs. Savukārt, ja tu esi nopietns un reizēm pret dzīvi attiecies drūmi, tava apģērba krāsas būs tumšas.

Bet ko par tevi var atklāt zeķes, kādas tu izvēlies? Starp citu, tā ir ļoti svarīga apģērba sastāvdaļa un zeķu izvēle lielā mērā liecina par tavu raksturu.

Un tā, aiziet – uzzini šajā testā, ko par tavu raksturu liecina zeķu izvēle!

1. Baltas zeķes

Tie cilvēki, kas ikdienā valkā baltas krāsas zeķes, parasti ir ļoti akurāti, punktuāli un atbildīgi. Tajā pat laikā viņi var ciest no sava perfekcionisma un bieži iesaistās strīdos sīkumu dēļ.

2. Daudzkrāsainas zeķes

Šie cilvēki arī dzīvē ir tikpat krāsaini un rotaļīgi kā zeķes, ko viņi izvēlas. Viņi ir unikāli, radoši un individuāli. Viņiem ir grūti likt kaut ko paveikt tāpēc vien, ka tā “dara visi”. Ja zeķēs dominē zilā krāsa, tas var norādīt uz to, ka paralēli tam, ka šis cilvēks ir ļoti radošs, viņš vienlaikus pēc dabas ir arī mierīgs. Ja dominē dzeltenā krāsa – viņš ir aktīvs un ļoti sabiedrisks.

3. Melnas zeķes

Šie cilvēki ir konservatīvi. Viņus ir grūti pārliecināt par to, ka viņiem ir tiesības “būt pašiem”. Tajā pat laikā melna krāsa var liecināt arī par vieglu uzbudinātību un slēptām bailēm, kā arī stresu.

4. Sporta zeķes ar zīmolu logo

Tas ir pirmais un nešaubīgais rādītājs, ka šis cilvēks, visticamāk, brīvajā laikā sporto. Šie cilvēki ir disciplinēti. Tajā pat laikā viņus bieži uztrauc apkārtējo viedoklis, tāpēc viņi visbiežāk izvēlas atpazīstamu zīmolu zeķītes, uz kurām ir labi saskatāms arī ražotāja logo.

5. “Augstās” zeķes

Cilvēki, kas izvēlas zeķes, kuru garums beidzas dažus centimetrus zem ceļgala, patiesībā ir sarežģīti cilvēki. Viņus maz uztrauc, ko domā apkārtējie, taču viņi bieži lieki satraucas par tādiem sīkumiem, kas atrisinās paši no sevis. Šie cilvēki bieži pievērš lielu uzmanību ģērbšanās stilam.

LA.lv