Kokteilis
Testi

Tests: ko jūs ieraudzījāt pirmo? Jūsu atbilde atklās, kā jūs sagaidīsiet nākotni!0

Foto: @esotericblog

Viena no vislielākajām cilvēka ilūzijām ir paredzēt nākotni. Tas ir normāli, jo nezināmais liek mums justies nepārliecināti. It īpaši, ja runa ir par mūsu pašu nākotni!

Piedāvājam izpildīt vienkāršu testu, ar kura palīdzību jūs varēsiet redzēt, kā jūs izturaties pret nākotni un kā tai gatavojaties.

Uzmanīgi aplūkojiet attēlu un atbildiet, ko jūs ieraudzījāt pirmo!

1. Ja jūs pirmo ieraudzījāt aci
Tas liecina par to, ka jūs lieliski saprotat, ka jūsu nākotnē ir saistīta ar to, ko jūs darāt šodien. Jūs zināt, ka jūsu rīcība ir tas, kas izraisa “kustību” un no tā ir atkarīgs arī rezultāts. Lūk, kāpēc jūs nebaidāties no tā, ko jums nesīs rītdiena: jūs sev uzticaties un tajā pat laikā – arī rūpējaties pats par savu nākotni. Jo kurš gan cits, ja ne jūs pats? Jūs esat lielisks analītiķis, kurš vienmēr zina, kā rīkoties vienā vai citā situācijā. Tieši tāpēc jūs reti pieņemat nepareizus lēmumus.

2. Ja jūs pirmās ieraudzījāt putas
Tas norāda uz to, ka jūs vienmēr esat norūpējies par to, ko nesīs nākotne. Jums ir grūti dzīvot tagadnē, jo jūs vienmēr domājat par to, kas notiks rīt. Tas traucē jums novērtēt tās labās lietas, kas ar jums notiek te un tagad, jo jūs nemitīgi cerat uz kaut ko “lielāku” nākotnē. Tā dēļ jūs dzīvojat konfliktā ar sevi un aizvien vēlaties “vairāk”. Tas ir slikti, pirmkārt, jau jūsu paša dēļ, jo jums ir jāiemācās novērtēt to, kas jums ir dots te un tagad – pirms jūs dodaties tālāk. Veltiet kādu brīdiņu, lai pateiktos Visumam par to, kas jums jau ir un tas tiks novērtēts.

3. Ja jūs pirmo ieraudzījāt atvaru
Tas pierāda, ka jūs baidāties no nākotnes. Jūs uztraucaties, ka viss, ko jūs esat sasniedzis, rīt var būt jau zudis. Jums patīk būt tajā komforta zonā, kādā jūs esat šobrīd un jūs nevēlaties nekādas lielas pārmaiņas. Jūs vēlētos, lai viss paliek tieši tā, kā ir tagad, jo tagad jums šķiet, ka viss ir labi. Tomēr jāņem vērā, ka mēs dzīvojam kustībā un tāpēc viss ir mainīgs. Jums ir jābūt pārliecinātam par savu rīcību un jūs nedrīkst biedēt tas, kas ar jums var notikt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv