Kokteilis
Testi

TESTS: kas tevi sagaida jau tuvākajā nākotnē?0

Foto: ekrānuzņēmums no esotericblog

Ja tu vēlies uzzināt, kas tevi sagaida jau tuvākajā nākotnē, paskaties uz šo attēlu un atbildi nedomājot ne brīdi: ko tu ieraudzīji pirmo?

Vilki

Ja tu pirmos attēlā pamanīji vilkus, tas nozīmē, ka tava nākotne būs salīdzinoši stabila, kaut arī var piedāvāt dažus izaicinājumus. Tu zināsi, kurp dodies, taču šis ceļš var izrādīties neparasts un pat sarežģītāks nekā tu cerēji. Taču tādos brīžos atceries, ka viss, kas ar tevi notiek, ir tāpēc, lai tu augtu un attīstītos.

Sievietes seja

Ja tu pirmo pamanīji sievietes seju, tas nozīmē, ka tavas cerības attaisnosies. Tu virzīsies uz savu mērķi ļoti straujiem soļiem, taču atceries – reizēm steidzamība ne pie kā laba nenoved. Apstājies, padomā, lai viss, kas iecerēts, tiešām piepildītos. Iespējams, ka tu vari pieļaut kļūdu.

Putns

Saistītie raksti

Ja pirmais attēlā tavu uzmanību piesaistīta putns, iespējams, ka tuvākajos mēnešos tavā dzīvē notiks kaut kas negaidīts, kas tevi var ļoti pārsteigt. Tās var būt jaunas attiecības, jauns projekts, jauns darbs, ko tu ļoti kāroji vai jebkura cita situācija, kas tevi iepriecinās.

Koki

Pirmos pamanīji kokus? Tas nozīmē, ka tuvākie mēneši tavā dzīvē būs ļoti mierīgi un stabili. Tavā dzīvē negadīsies straujas pārmaiņas vai lielu piedzīvojumi – tava dzīve ritēs ierasto gaitu.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda