Kokteilis
Mīli

TESTS. Kādus noslēpumus atklāj sieviešu somiņu saturs0

Sieviešu somiņas – svarīga katras dāmas garderobes elements. Kura sieviete tad iziet no mājas bez somiņas, sava otrā “es”.

Vīrietim sievietes somiņas saturs ir īsts noslēpums. Tāpēc psihologi izveidojuši testu sievietes rakstura noteikšanai, ielūkojoties somiņā!

1. Šāds varētu būt elegantas un par sevi pārliecinātas sievietes somiņas saturs. Šādas sievietes nespēj iziet no mājas, ja neizskatīsies patiešām karaliski. Viņām vienmēr jāizskatās ideāli! Viņas vienmēr ļoti rūpējas par sevi un vēlas izskatīties ļoti koptas. Sākot ar manikīru, masāžu, pedikīru – viņas nekad no tā neatteiksies.

2. Lūk, karjeristes somiņa. Karjeristes atrod savu aicinājumu un vairs no tā neatkāpjas. Lai gūtu panākumus, karjeriste vienmēr visu centīsies izdarīt pēc labākās sirdsapziņas un vēl vairāk. Pirms lēmuma pieņemšanas karjeriste vienmēr to kārtīgi apdomā. Pret visu attiecas nopietni un atbildīgi.

Saistītie raksti

3. Trešo variantu izvēlas sievietes ar bezrūpīgu un “vējainu” raksturu. Viņām pirmajā vietā ir izklaides un atpūta. Viņas var dāvāt cilvēkiem prieku un jautrību. Vienmēr priecīgās optimistes ir katras kompānijas sirds un dvēsele.

4. Ceturtā numura somiņas īpašnieces visvairāk necieš veltīgi šķiest savu laiku. Pat brīvo laiku viņas pavada lietderīgi: kārto māju, lasa grāmatas vai klausās mūziku. Viņas nekad dīki nelaiskojas un nelāpa slinkumu. Viņas vienmēr meklē jaunas iespējas pašattīstībai vai apmācībai.

LA.lv