Kokteilis
Stilo

Tests: kādus apavus sieviete izvēlas pavasarī, daudz pastāsta par viņas raksturu!0

Publicitātes foto

Šķietami, tu izvēlies apavus pēc gaumes un patikas, tomēr tava izvēle daudz pasaka arī par tavu raksturu! Kādi ir tavi mīļākie apavi? Izvēlies un uzzini, ko tas liecina par tevi pašu!

Publicitātes foto

1. Augsti papēži
Augstus papēžus parasti izvēlas meitenes, kas zemapziņā vēlas pacelties augstāk par visiem. Bieži var runāt par pazeminātu pašvērtību. Tas ir, tādējādi meitene pašapliecinās. No otras puses, augsti papēži patīk arī meitenēm, kas vēlas uzsvērt savu skaistumu un nebaidās izaicināt apkārtējos. Viņām patīk pārkāpt noteikumus, un viņas necieš nekādus stereotipus.

2. Nagliņpapēži
Nagliņpapēžus, kā likums, izvēlas par sevi pārliecinātas sievietes. Viņas apzinās savu pievilcību, viegli iepazīstas un komunicē arī ar nepazīstamiem cilvēkiem.

3. Apavi uz paaugstinātas platformas
Tādus apavus izvēlas sievietes, kas pārliecinātas par sevi, savu skaistumu un panākumiem. Viņas spēj stingri un līdz galam aizstāvēt savu viedokli vai pozīciju. Tiesa gan, reizēm viņas mēdz būt neprognozējamas.

4. Apavi ar nelielu platformu
Šīs sievietes ir romantiskas un praktiskas. Psihologi apgalvo, ka viņas parasti cenšas gūt panākumus par jebkuru cenu un ir ļoti tiešas.

5. Vidēji augsti papēži
Šīs sievietes izceļas ar mierīgu raksturu. Viņas ir elastīgas, maigas un mierīgas, prot saprasties ar jebkuru situāciju vai cilvēku. Viņas vienmēr meklē kompromisus, tāpēc ar viņām viegli sarunāties un draudzēties.

6. Apavi ar zemu papēdi
Zemu papēdi izvēlas spēcīgas sievietes, kuras vienmēr zina, ko grib. Tomēr reizē viegli nogurst un var ciest no depresijas.

7. Sporta apavi
Sporta apaviem dod priekšroku sievietes, kuras viegli saprotas praktiski ar jebkuru cilvēku. Tai pašā laikā viņām bail no pārmaiņām un ir samērā konservatīvas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv