Tiek uzskatīts, ka katrā no mums dzīvo kāds dzīvnieks. Bet kāds zvērs dzīvo jūsu dvēselē? Atbildiet uz šiem 5 jautājumiem un jūs to noskaidrosiet!

1. Jūsu iemīļotā stihija:

a) Gaiss (5 punkti)
b) Uguns (10 punkti)
c) Zeme (15 punkti)
d) Ūdens (20 punkti)

2. Jums piemīt tieksme būt ļoti relaksētam?

a) Taisnība (15 punkti)
b) Nav patiesība (25 punkti)

3. Visaktīvākais jūs jūtaties:

a) Naktī (40 punkti)
b) Dienā (20 punkti)

4. Kura ir jūsu dominantā roka?

a) Labā roka (25 punkti)
b) Kreisā roka (10 punkti)

5. Kāds ēdiens jums garšo?

a) Gaļas ēdiens (5 punkti)
b) Veģetārs ēdiens (25 punkti)
c) Ātrās uzkodas (35 punkti)

Un tagad saskaitiet punktus un uzziniet savu rezultātu!

Lācis (ja jūsu rezultāta skaitlis ir no 50 līdz 80 punktiem)

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Jūs esat tas, kas vienmēr atskatās, pirms turpinās ceļu. Jūs mīlat pierakstīt visu, kas ar jums notiek, izdariet secinājumus pierakstos un, iespējams, jums patīk fotografēties. Jūs bieži dzīvojat atmiņās, ar mīlestību atceraties dažādus pagātnes notikumus, kas ar jums ir atgadījušies. Jums piemīt talants mācīties no pagātnes kļūdām, tāpēc apkārtējie jūs uzskata par gudru un sirsnīgu cilvēku. Liela nozīme jūsu dzīvē ir ģimenei un draugiem. Ja ar jums gadās kāda neveiksme, jūs no tā izdarāt secinājumus un dodaties tālāk augsti paceltu galvu. Jūs esat no tiem cilvēkiem, kas prot piedot, bet neko un nekad neaizmirstat.

Panda (ja jūsu rezultāta skaitlis ir no 81 līdz 110 punktiem)

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Līdzīgi šim mīlīgajam zvēriņam, arī jūs mēdzat mazliet neveikli kūleņot pa dzīvi. Tā vietā, lai aktīvi pavadītu dienu, jūs ar vislielāko baudu savu brīvo laiku pavadīsiet mājās, lasot vai skatoties savu mīļāko seriālu. Savā privātajā dzīvē jūs ielaižat maz cilvēkus. Taču tos, kurus uzskatāt par īstiem draugiem, ļoti mīlat. Turklāt viņi vienmēr var rēķināties ar jūsu atbalstu un palīdzību. Jūs esat noslēpumains cilvēks. Satiekoties ar citiem cilvēkiem, jūs labāk klausāties, nekā runājat. Tieši tāpēc jūs ļoti mīl jūsu tuvinieki. Jums ir svarīga jūsu komforta zona, tāpēc jūs reti to pametat. Vislabāk jūtaties mājās.

Lūsis (ja jūsu rezultāta skaitlis ir no 111 punktiem)

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Jūs esat no tiem cilvēkiem, kas nekad ilgi neuzturas vienā vietā. Jūs daudz ceļojat. Tādā veidā jūs cenšaties aizbēgt no dažām lietām, kas jūs uztrauc. Tomēr jūs ļoti mīlat iepazīt pasauli un dažādas jaunas vietas. Ja jums gadās aizturēties uz ilgāku laiku vienā un tajā pašā vietā, jums kļūst garlaicīgi. Varētu teikt, jūs pat no tā ciešat. Jaunas sejas, jauni piedzīvojumi un eksperimenti – šajā mirklī jūs jūtaties vislabāk. Dzīve bez piedzīvojumiem nav domāta jums – tā ir garlaicīga. Ceļot ir labi, taču neaizmirstiet par to, ka mājās jūs gaida cilvēki, kas jūs mīl un pieņem ar visiem jūsu trūkumiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem