Kokteilis
Testi

TESTS: kādas ir tavas lielākās bailes?0

Foto: esotericblog

Un, tā, kādas ir tavas vislielākās slēptās bailes? Aplūko šo attēlu un atbildi, ko tu tajā ieraudzīji pirmo!

Putni

Tu esi “iesprūdis” un iemeslu tam zini tikai tu pats. Tavas vislielākās bailes ir pārmaiņas, un tas traucē tev piepildīt pašam savus sapņus. Tu vēlētos turpināt savu karjeru, pakāpties pa karjeras kāpnēm, tu varētu visu kontrolēt, bet… tu baidies no pārmaiņām. Ir pienācis laiks apzināties, kas tieši tev ir jāmaina, lai sāktu darīt to, par ko tu sapņo. Atbildība ir neizbēgama, kad ir jautājums par laimi un sapņu piepildīšanu. Iemācies to uzņemties!

Saknes

Tu esi dzimis līderis, esi radīts tam, lai iedvesmotu citus cilvēkus un mācītu viņus, tevī citi ieklausās un tu patiešām proti iedvesmot. Taču tavas lielākās bailes ir tādas, ka tu baidies uzņemties risku, kas ir nepieciešams, lai veiktu izmaiņas savā dzīvē. Patiesībā tu lieliski proti risināt problēmas un zini, kā sasniegt veiksmi un ir patiešām pienācis laiks uzņemties risku, neatkarīgi no tā, vai tas ir tev šķiet liels vai mazs. Gluži vienkārši dari to, ko esi izlēmis un nešaubies par to, jo tu jau sen pats sev un citiem esi pierādījis, ka izcili proti risināt dažādas problēmsituācijas.

Seja

Tu esi ļoti radošs cilvēks, kas ģenerē lieliskas idejas. Un tomēr tev piemīt milzīgas bailes ir no neveiksmēm. Tu daudz strādā, bet vēlies tikt vaļā no esošā darba, lai piepildītu pats savus sapņus, lai tu varētu darīt patiešām visu, ko tu vēlies. Taču tiklīdz tu pasper kaut mazāko soli tajā virzienā, tu ieraugi savas “neveiksmes”, kuras nekad nepazūd. Tās arī nekur nepazudīs, vienkārši ej tām pāri! Ceļš uz sapņiem nekad nav rozēm kaisīts. Notici sev!

Koks

Tu visvairāk savā dzīvē vēlies mīlestību, romantiku, tuvību un uzticamu mīļoto cilvēku. Taču tev ir bail atlaist savu neatkarību, tāpēc tu šādu cilvēku vēl aizvien neesi saticis. Un kamēr tev būs šīs bailes, arī nesatiksi. Patiesībā tu esi ļoti emocionāls cilvēks, kam piemīt izcila intuīcija. Parasti tu zini, kas virza citus cilvēkus un kādā virzienā viņiem ir jādodas pēc sava aicinājuma. Bet tev šķiet, ka nezini to pats par sevi. Patiesībā tu spēj mīlēt, rast mieru, komfortu un patstāvību attiecībās, tikai tas prasīs uzdrīkstēšanos un daļēju atteikšanos no sava egoisma, jo tava esošā “neatkarība” nav nekas cits kā egoisms.

LA.lv