Kokteilis
Dzīvo

Tests: kāda karaliene tu būtu? Uzzini, cik īpaša tu esi!0

Foto: Pixabay

Kāds kronis tev vislabāk piestāvētu? Izvēlies to un uzzini par sevi daudz vēl nezināmā… Katra sieviete savā dvēselē ir karaliene un tam nav nekāda sakara ar tavu vecumu vai materiālo stāvokli.

Katra no mums ir tiesīga justies kā visīpašākā sieviete pasaulē.

Kolāža: kokteilis.lv

 

1. Imperatore

Tu esi sieviete ar “odziņu”. Tevī valda kaislības, lai gan ārēji to noteikt nemaz tik viegli nevar. Emociju noturēšana “aiz atslēgas” ir tavs “jājamzirdziņš”. Tomēr pacenties ļaut vaļu emocijām reizi pa reizei. Tad tu atradīsi veidu, kā uztvert pasauli vieglāk, jo emociju turēšana sevī ir kaitīga nodarbe.

2. Princese

Tevī mīt īstas princeses dvēsele! No tava skatiena izkūst jebkura sirds. Tu centies dāvāt mīlestību apkārtējiem, jo tev ir jauka sirds. Ja pie tevis kāds vēršas ar lūgumu palīdzēt, tu vienmēr to izdari. Tomēr dažkārt tev patīk būt kaprīzai, kā jau tas īstām princesēm pieklājas.

3. Cariene

Par tavu pārliecību un rakstura stingrību klīst leģendas. Un ne velti, jo tu jebkurā situācijā proti būt lieliska! Tevi nekad nepieviļ intuīcija un tu vari uz to paļauties. Apkārtējie no tevis pat nedaudz baidās, jo tava personība vienmēr ir neatvairāma!

4. Karaliene

Tu esi apbrīnojama sieviete! Tu vienmēr noved lietas līdz galam un nekad nemeklē sev attaisnojumus. Tu esi visharmoniskākā no visām!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv