Mobilie tālruņi kļuvuši par mūsu dzīves svarīgu daļu. Attiecības, draudzība, darbs – viss vienā mazā ierīcītē.

Uz minūti iedomājies, cik reizes dienā tu to paņem rokā?

Izrādās, svarīgi ir tieši tas, kā tu turi telefonu. Ir četri galvenie veidi, kā cilvēki mēdz to darīt. Izrādās, katrs atklāj noteiktu personības tipu.

Noskaidro, pie kura piederi tu!

1. Tu turi telefonu vienā rokā un raksti ar rādītājpirkstu. Tas, ka tu turi telefonu vienā rokā, liecina, ka reizē spēj darīt vairākas lietas.
Tavs otrais vārds ir disciplīna. Tu lieliski tiec galā ar visiem dzīves uzdevumiem. Tu esi vienmēr organizēts, vienmēr saproti, kas ir labi, bet kas slikti.
Tu esi atklāts cilvēks, tev patīk būt uzmanības centrā. Vēl tev ļoti patīk runāt un stāstīt par sevi.
Toties uzklausīt otru cilvēku tev nav tik viegls uzdevums.
Cilvēki bieži apvainojas par to, bet tu taču to nedari tīšām.
Tu novērtē īstu mīlestību un spēj atšķirt to no izlikšanās. Tavai otrajai pusītei ir ļoti paveicies – viņas dēļ tu esi gatavs uz visu un pat vairāk.

2. Tu turi telefonu abās rokās un raksti ar īkšķi. Tas liecina, ka tu esi ļoti noslēgts cilvēks. Tu nekad to nelūgsi, bet patiesībā ilgojies pēc uzmanības, rūpēm un aizsardzības. Tavas jūtas ir kā aiz septiņām atslēgām, tu nelabprāt izrādi jūtas arī savai otrajai pusītei, tāpēc viņai var pietrūkt mīlestības un uzmanības. Pacenties būt maigāks un atklātāks pret tuvajiem cilvēkiem, un viņi tevi sapratīs.

3. Tu turi telefonu abās rokās, rakstīšanai izmantojot divus pirkstus. Tu, šķiet, esi jūtīgs un ievainojams cilvēks, bieži jūti bailes un trauksmi. Baidies kaut ko nepareizi izdarīt vai pateikt.
Tev patīk visu darīt pareizi, pat ideāli, bet bieži pārdzīvo, ka vari kaut ko palaist garām.
Tev vajadzētu kļūt mazāk kritiskam pret sevi un nedaudz piestrādāt pie sava pašvērtējuma.
Ar savu darba degsmi tu vari sasniegt ļoti daudz, neļauj pārliecības trūkumam nostāties tam ceļā!
Tev vajadzīgs partneris, kas tevi sapratīs un atbalstīs.
Ja jutīsies pārliecināts par sevi kopā ar viņu, tas nozīmē, ka tas būs īstais cilvēks! Tu mīlēsi viņu ar visu sirdi, jo citādi rīkoties nemaz neproti.

4. Tu turi telefonu vienā rokā, bet raksti ar otras rokas rādāmo pirkstu. Tu, šķiet, esi kluss un mierīgs cilvēks, tavas darbības vienmēr ir pārdomātas.
Tev raksturīgs altruisms, citu labuma dēļ tu esi gatavs ziedot savas intereses.
Tu dod priekšroku klusumam, mājīgumam un laika pavadīšanai šaurā draugu lokā. Pūlis un trokšņainas kompānijas tevi nesaista.
Tāpēc arī attiecības tev ir kā klusā miera osta. Strīdi, drāmas, asaras un durvju dauzīšana – tas viss tev nav raksturīgs.
Tu proti no sirds mīlēt un mīļotajiem spēj daudz ko piedot.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem