Kokteilis
Testi

Tests: izvēlieties pāri, kas šķiet vislaimīgākais0

Kolāža: kokteilis.lv

Katram no mums būtu interesanti uzzināt, kas mūs sagaida nākotnē, un kādas būs mūsu vecumdienas. Šis psiholoģiskais tests ar neticamu precizitāti spēs atklāt daudz interesanta gan par jūsu personību, gan par to, kā jūs redzat savas vecumdienas.

Viss, kas jums jādara – jāizvēlas pāris, kas šajā attēlā jums šķiet vislaimīgākais!

Jūs izvēlējāties A pāri

Jūsu laimes indekss ir 90 procenti

Jūs esat silts un jauks cilvēks, un jūsu personība piesaista citus cilvēkus. Apkārtējie burtiski līp jums klāt kā pie magnēta. Jūs gaida mierīgas un baudpilnas vecumdienas, kurās jūs izbaudīsiet savu mūžu un darīsiet lietas, kas sagādā jums prieku. Varētu pat teikt, ka vecumdienās jūs sagaida tikai patīkamas lietas.

Jums būs labas atmiņas un izglītoti bērni, jūs priecēs arī mazbērni, kas vēlēsies būt jums līdzās. Tā dēļ, ka jūs vienmēr esat bijis uzmanīgs ar savu veselību (arī jaunībā jums veselība ir pirmajā vietā), pat vecumdienās jūs nemocīgs slimības un nopietnas kaites. Jūs jutīsieties lieliski.

Jūs izvēlējāties B pāri

Jūsu laimes indekss ir 70 procenti

Jums ir spēcīga atbildības sajūta. Jums vienmēr ir vajadzība attīstīties un sasniegt jaunas virsotnes profesionāli. Kad runa ir par jūsu karjeru, jūs esat tik ļoti aktīvs, ka pārējās lietas (tajā skaitā jūsu veselība) paliek otrajā plānā. Jūs ļoti daudz strādājat, bieži vien darat vairākas lietas vienlaicīgi. Nekā nedarīšana ir vislielākais sods, kādu jūs spējat iedomāties.

Un, protams, ka šīs īpašības nekur nepazudīs arī tad, kad jūs būsiet aizgājis pensijā. Jums tik un tā būs jārosās, jāpalīdz citiem un jūs nekādi nevarēsiet nosēdēt mierā.

Jūs izvēlējāties C pāri

Jūsu laimes indekss ir 80 procenti

Kopš brīža, kad jūs bijāt mazs bērns, jūs daudz sapņojāt. Jūs sapņojāt par daudz ko un ticēt tam, ka šie sapņi kādreiz kļūs par īstenību. Tiesa, jūsu dzīve nav bijusi vienkārša, jums ir nācies pārvarēt daudz un dažādus šķēršļus, kā rezultātā daudzus savus sapņus jūs esat aizmirsuši.

Labā ziņa ir tā, ka tieši pensijas vecumā jums būs pietiekoši daudz laika, lai pievērsots saviem bērnības sapņiem.

Jūs izvēlējāties D pāri

Jūsu laimes indekss ir 100 procenti

Vecumdienās jums būs viss, lai jūs justos pilnīgi laimīgs cilvēks: panākumi, laba veselība, stiprs un vesels ķermenis, kā arī mīloši bērni un mazbērni. Dienas, kad jūs dosieties pensijā, būs laimes un mīlestības pārpildītas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv