Šis ir viens no lieliskākajiem pavasara testiem. Daudzas sievietes, kas to izpildījušas, apgalvo, ka tas ārkārtīgi precīzi ir viņas raksturojis. Pamēģini arī tu!

Zieds Nr. 1
Jūs jūtat izsalkumu. Bet runa nav par fizisko, bet garīgo izsalkumu! Tas līdzinās tam, ka jūsu dvēsele alkst pārmaiņu! Jums ir jāļaujas nākotnei savai dzīvē, citādi drīz vien Jūs pārņems sajūta, ka sākat “izdegt” no garlaicības. Pie vainas var būt arī Jūsu pagātne – jums jāprot to atlaist un aizmirst, nevis tajā jādzīvo.

Zieds Nr. 2
Jūs varētu atvērt savu biblioteku! Un ne jau tāpēc, ka jūs daudz lasāt, bet tāpēc, ka jums ir milzīga dzīves pieredze. Jūs savā dzīvē esat sastapusies ar milzīgiem pārbaudījumiem, bet esat tos pārvarējusi! Daudzi cilvēki no malas apbrīno jūs. Jums ir jāpārstēj slēpt savu būtību no apkārtējiem, jo cilvēkiem jūs patīkat. Turklāt šobrīd pavisam noteikti nav īstais laiks, lai būtu “vientuļa”.

Zieds Nr. 3
Jums nevajag daudz strādāt, lai atrastu savu vietu sabiedrībā. Jums ir viss, lai jūs būtu tās daļa! Cilvēki, kas ir jums apkārt, vēlas, lai jūs būtu harmoniskāka savās sajūtās. Viņiem tāpat bieži ir nepieciešama jūsu palīdzība. Jums ir spilgta aura, ļaujiet tai izplatīties!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem