Mēs neko neizvēlamies nejauši. Izvēle atkarīga no tā, kas mēs esam, un parasti tas, ko mēs izvēlamies, pat neapzināti atspoguļo to, kas mēs esam. Mūsu izvēle var daudz ko pastāstīt par mūsu rakstura iezīmēm.

Ziedi Nr. 1
Tava izvēle liecina, ka tev patīk, ja cilvēki atklāj savu patieso dabu. Tev iet pie sirds, ja ļaudis saskarsmē ir īsti, nevis izliekas. Tu dod priekšroku cilvēku godīgumam, taisnprātībai un īstajai dabai, jo tas parāda viņu patiesās īpašības. Tu neieredzi cilvēkus, kas melo un mānās, un cieni tos, kas vienmēr saka patiesību.

Ziedi Nr. 2
Tava izvēle liecina, ka tev piemīt spilgta individualitāte. Tev patīk būt atvērtam un godīgam. Nav nozīmes, vai apkārtējie tevi pieņem, vai nē, tā ir viņu problēma. Tu vienkārši vienmēr dzīvē skaties uz priekšu un centies pilnveidoties. Tu neesi no tiem, kas par sevi šaubās!

Ziedi Nr. 3
Tavs garīgums – lūk, kas atšķir tevi no citiem. Tevi ietekmē tava iekšējā balss. Sevis un savu stipro un vājo pušu izpratne izriet no dziļākas tavu domu sapratnes.

Ziedi Nr. 4
Ja izvēlējies šo ziedu pušķi, tu, visticamāk, esi cilvēks ar vienkāršu, bet izsmalcinātu gaumi. Tevi dzīvē neticami piesaista skaistas, bet vienkāršas lietas. Tavas domas un rīcība ir sarežģītas, bet tādējādi tu apvieno vienkāršu, dzīvu domāšanas veidu un augstākā līmeņa domāšanu!

Ziedi Nr. 5
Ja tu izvēlējies šos ziedus, visticamāk, tev ir dziļa saikne ar dabu. Tev patīk lietas to dabiskajā formā. Tu esi no tiem cilvēkiem, kuriem patīk parūpēties par citiem, sniegt palīdzību tiem, kam tā nepieciešama. Tu pieņem cilvēkus, kādi viņi ir, tādus, kādus viņus radījusi daba.

Ziedi Nr. 6
Tava izvēle liecina, ka tu pievērs uzmanību smalkām detaļām un tev tuvs sarežģīts domāšanas veids. Tu esi cilvēks, kas ar katru soli tuvinās perfekcionismam, un to dara savā, īpašā stilā!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem