Par kādu vīrieti tu patiesībā sapņo? Tev atliek tikai uzmanīgi ieskatīties šajos ziedu pušķos un izdarīt savu izvēli!

Ja tu izvēlējies ziedu pušķi Nr. 1
Tev nepieciešams cilvēks ar nopietniem nolūkiem. Bērnu spēlītes tev nešķiet interesantas, jo tu vēlies ar cilvēku nodzīvot kopā visu dzīvi. Tieši tāpēc tev derēs vīrietis, kas ir gatavs uzņemties atbildību un skaidri novērtē situāciju.

Ja tu izvēlējies ziedu pušķi Nr. 2
Tu pilnīgi nemaz nebaidies no radošiem vīriešiem, jo tieši viņi atbalstīs jebkuru tavu centienu. Tādi vīrieši var no vienkāršas lietas radīt ko brīnišķīgu, un viņi var stundām klausīties, kā pagājusi tava diena.

Ja tu izvēlējies ziedu pušķi Nr. 3
Tev nepieciešams vīrietis, kurš vienkārši tevi mīlēs ar visu savu dvēseli. Viņam jābūt godīgam, taisnīgam un labam, tas ir, viņam ir jāpiemīt visām cilvēcīgajām īpašībām.

Ja tu izvēlējies ziedu pušķi Nr. 4
Tavs ideālais partneris ir garā stiprs cilvēks. Turklāt viņš ir īsts vīrietis, kurš jebkurā brīdī spēs aizsargāt savu dāmu. Mērķtiecīgs un neatlaidīgs – tieši šīs īpašības piemīt tavam ideālam.

Ja tu izvēlējies ziedu pušķi Nr. 5
Tevi noteikti ieinteresēs cilvēks, kurš par sevi nerunās daudz. Tādai dāmai kā tu patīk noslēpumainība, jo tā taču ir daudz interesantāk atminēt cilvēka dabu. Tu pati diezgan bieži slēp daudzas lietas, bet tas nenozīmē, ka esi klusa vai garlaicīga. Tieši pretēji, tu esi ļoti interesants cilvēks, un tu meklē tādu pašu partneri.

Ja tu izvēlējies ziedu pušķi Nr. 6
Tev nepieciešams vīrietis, kuram tu vari uzticēties pilnībā. Tam ir jābūt vīrietim, kurš tevi nekad nepievils. Tu esi mērķtiecīga sieviete, un tev nepieciešams partneris, kas visos jautājumos domās līdzīgi tev.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem