Kokteilis
Dzīvo

Tests: izvēlies vīrieti un uzzini, kāda ir tava sievietes būtība?0

Publicitātes foto

Šis tests atklās jums to, kāda jūs esat sieviete un kādas ir jūsu prioritātes dzīvē. Cik svarīga jums ir mīlestība, iemīlēšanās, ģimene, partneris un citas būtiskas dzīves vērtības.

Publicitātes foto

1. Ja jūs izvēlējāties Šonu Koneriju

Tu esi spēcīgs, mīlošs un mātišķs sievietes tipāžs! Tava dzīve ir pārpildīta ar prieku, bet nekas nelīdzinās tam, ko jūs saņemat, kad raugāties uz savu ģimeni. Jūsu mīļoto vīrieti, bērnus un mājdzīvniekus var tikai apskaust – ar kādām rūpēm un mīlestību jūs viņus aprūpējat! Jūs savā dzīvē esat daudz sasniegusi, bet tajā pat laikā tas ir bijis liels darbs un pūles – to var redzēt jūsu ģimenē. Jūs patiešām esat apbrīnojama sieviete!

2. Ja jūs izvēlējāties Šonu Pennu

Jūs esat iznīcinātājs sirds dziļumos. Jūs esat ļoti kaislīga, jums ir viedoklis par daudzām lietām un vēlme runāt par to, ko jūs domājat, bieži arī “bez cenzūras”. Jūs mīlat cīnīties. Jums ir nepieciešami izaicinājumi. Nekas nav spējīgs mainīt jūsu pārliecību un ticību. Neatkarīgi no apkārtējo spiediena, nekas nevar jums traucēt pastāvēt par savu viedokli un cīnīties par to, kam jūs ticat.

3. Ja jūs izvēlējāties Hjū Džekmenu

Jūs esat māksliniece! Jūsu radošais spēks ir neaptverams, tikpat spēcīgs kā uguns. Jūsu dvēsele ir mūžam jauna un dzīva, jūs redzat visu un visus kā mākslas darbus un lai ko jūs darītu, jūs nekad nevarat atteikties no tā, kas jums patiešām ir svarīgi. Jūs redzat skaistumu daudzās lietās un jebkurā situācijā, bet pagaidām jūsu dzīvē ir skaistums un māksla, jūs jutīsieties uzlādēta.

4. Ja jūs izvēlējāties Džūdu Lovu…

Jūs esat īsta mīlniece! Labestīga, seksuāla, kaislīga un emocionāla. Jūs dievinat iemīlēšanās sajūtu un izjūtat galvu reibinošus dzīves notikumus, kad tas ar jums notiek. Jūs neizdarat secinājumus par cilvēkiem ātri, jūs vienmēr meklēsiet viņos labo un ikvienā. Mīlestība – tas ir viss, kas jums ir vajadzīgs!

LA.lv