Kokteilis
Testi

TESTS: izvēlies vilni un uzzini, kurp tas tevi dzīvē nes0

Foto: ekrānuzņēmums no esotericblog

Šis tests palīdzēs tev iegūt vairāk informācijas par tavām dominējošajām rakstura īpašībām, kas tevi virza tavā dzīves ceļā. Tāpēc apskati attēlu un izvēlies vienu vilni, kas, tavuprāt, visvairāk raksturo tevi pašu un tavu dzīvi.

Pirmais vilnis

Tava līdzšinējā dzīves enerģija ir tikpat mierīga kā debesis bez mākoņiem. Tu esi cilvēks, kam nepatīk problēmas. Tev nepatīk savā dzīvē izmaiņas, tomēr reizi pa reizei tev jāsaprot, ka tādas ir nepieciešamas, lai tu pavisam “neiesīkstētu”.

Otrais vilnis

Tev patīk, kad kaut kas notiek, taču ar nosacījumu, ka tas ir organizēti un plānoti. Tev riebjas haoss. Tev pašam patīk plānot savu dzīvi un tu to pašu sagaidi no saviem tuvākajiem cilvēkiem. Tu esi ļoti radoša personība, kas jebkurā darbā ieliek arī savas emocijas.

Trešais vilnis

Tev piemīt spēja sajust, kad tuvojas problēmas. Un ir tādi jūrnieki, kas iekšēji nojauš, kad tuvojas spēcīga vētra. Arī tu esi tāds jūrnieks. Iespējams, ka agrā jaunībā tu to neapzinies, taču šī spēja attīstīsies līdz ar gadiem.

Ceturtais vilnis

Tevi tracina problēmas, kas rodas ikdienā. Tu vēlies dzīvot savu dzīvi tā kā patīk tev. Tu bieži apkārtējos priecē ar savu entuziasmu, taču atceries, ka apkārtējie cilvēki tavu rīcību ne vienmēr ir spējīgi saprast un atbalstīt.

Piektais vilnis

Saistītie raksti

Tu esi tas, kas lielākoties klusībā izdzīvo dažādas dzīves izmaiņas un tikai tad, kad tu jutīsi sevī iedvesmu, tu būsi gatavs savā dzīvē kaut ko mainīt.

Sestais vilnis

Lai nu kurš, bet tu esi ļoti apmierināts ar to, kas notiek tavā dzīvē. Tā vien šķiet, ka tavā dzīvē ir pietiekoši daudz viļņu, kas var tevi aiznest visdažādākajos virzienos. Tev nepatīk dramatiski un negaidīti notikumi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv