Kokteilis
Dzīvo

TESTS. Izvēlies vietu un uzzini, kā tev pietrūkst0

Publicitātes foto

Dienu, notikumu un darbu virpulī bieži aizmirstam, ka tādējādi zaudējam dārgo laiku, kurā varam kļūt par patiesi laimīgu cilvēku. Reizēm pietrūkst ļoti vienkāršu un tai pašā laikā ļoti svarīgu lietu. Vēlies saprast, kuras tās ir? Tad šis tests ir domāts tev!

Piedāvājam nedaudz atslābināties un pavērot astoņas skaistas vietas. Katra no tām ir burvīga un savā veidā neatkārtojama! Ieklausies sevī un izvēlies to, kur labprāt atrastos šobrīd.

Izvēlējies? Lasi atbildi zemāk!

1. Soliņš dārzā
Tev nepieciešama sabiedrība un sarunas. Ne tikai pāris garāmejot izmesti vārdi, bet ilgas un sirsnīgas sarunas. Atrodi laiku senam draugam, palūdz, lai viņš izbrīvē laiku tev. Lai jūs varētu sarunāties kaut vai līdz rītam, pļāpāt par visu, kas ienāk prātā, par pagātni, tagadni un nākotni.

2. Taciņa mežā
Tev vajadzīga jauna elpa un pārmaiņas. Visdrīzāk, tās nav kardinālas izmaiņas. Tavas dzīves pamats ir stabils, un tas tevi apmierina. Tomēr kaut kādas, kaut vai ārējas, pārmaiņas un uzlabojumi ir vajadzīgi. Varbūt mainīt frizūru, ģērbšanās stilu? Vai pārkārtot mēbeles dzīvoklī? Apgūt jaunas prasmes? Paplašināt darbības jomu?

3. Kafija ainaviskā vietā
Tev nepieciešams kaut kā atsvaidzināt jūtas, atgūt dzīves garšu. Tā ir kļuvusi pārāk pliekana. Palīdzēs ceļojums uz citu valsti vai pilsētu. Varbūt vērts pamēģināt kaut ko sev neierastu: jāšanu, peintbolu, lēcienu ar izpletni. Bet no muļķīga riska gan turies tālāk!

4. Mājiņa kalnos
Tev vajadzīga vienkārša, mierīga dzīve. Tu esi ļoti noguris. Ideālā gadījumā brauc uz laukiem, kur nav apkārt daudz cilvēku. Kurini krāsni, audzē ražu, iegādājies govi vai vismaz vistas. Vakaros klausies sienāžu sisināšanu. Aizmiedz, klausoties, kā pret jumtu un lapām maigi sitas lietus. Pamosties no ceriņu smaržas un putnu dziesmām.

5. Ezers
Tev vajadzīga brīvība. Tev grūti elpot pašreizējos apstākļos. Sajūti vēju, ļauj sev nedomāt par sekām. Pamet visu un dodies turp, kur aicina sirds.

Saistītie raksti

6. Mīlīgs namiņš
Tev vajadzīga normāla dzīve. Pati parastākā, bez lieliem kāpumiem un kritumiem, bez galējībām. Izmēģini kaut ko savā dzīvē sakārtot. Izveido noteiktu režīmu un ievēro to. Saplāno savas dienas. Kaut kam jābūt nemainīgam – rīta rosmei, pusdienu laikam, pastaigai pirms miega.

Publicitātes foto
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijas skaistie zirgi pulcējas Inčukalnā
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kas tevi sagaida jau tuvākajā nākotnē?
19 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Vai reāli mazināt īpašuma nodokli un kas būs nodokļa maksātāji?
2 stundas
LE
LETA/BNS
Ekonomika
“Omniva” brīdina par viltus kampaņu klientu datu izkrāpšanai
42 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Vēl skaidro, kurš bija pie stūres: Līvānu pusē smaga avārija
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
“Draugiem Group” uzņēmums “Printful” par pusmiljonu eiro iegādājies zemi Pārdaugavā
1 stunda
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Uzņēmējs Peilāns: Andra Rāviņa attieksme ir tāda it kā mēs dzīvotu Minskā vai kādā “Jelgavstānā”
1 stunda