Un tā, iedomājies, ka tev ir vēlme doties pastaigā uz mežu. Viens no tādiem atrodas netālu no tavas mājas. Tu nedaudz paej pa taku un nonāc krustojumā. Tu apskaties apkārt. Katra taka, kas ved tālāk, ir pilnīgi citāda. Kuru no takām tu izvēlētos?

Tu izvēlējies taku Nr. 1

Tu esi ļoti vienkāršs cilvēks un tev nepatīk neko savā dzīvē sarežģīt. Ja iespējams izvairīties no nepatikšanām, tad tu to ar milzīgu prieku arī darīsi. Tu centies dzīvot mēreni. Kādam tas varbūt šķiet garlaicīgi, bet tev patīk un tu ar to esi mierā. Grūtības tev nepatīk, taču dažkārt ar tām nākas satikties aci pret aci un tajās reizēs tu lieliski tiec ar šo uzdevumu galā.

Tu izvēlējies taku Nr.2

Tevī ir daudz drosmes! Šķiet, ka nekas šajā pasaulē tevi nevar pa īstam nobaidīt. Tu mīli izvērtēt savus spēkus un iet “uz pilnu banku”. Un lai arī dažkārt tavas avantūras nebeidzas tā, kā iecerēts, tu nekad neapstājies izaicinājumu priekšā. Tu esi drosmīgs un tikpat drosmīgi sagaidi grūtības. Ar tevi nevienam nevarētu būt bail doties uz vientuļu salu. Tieši tava drosme ir tavas veiksmes atslēga.

Tu izvēlējies taku Nr.3

Dzīve – tā ir brīnišķīga pasaka. Tu centies uz to raudzīties, kā uz brīnumu, kurā tev ļauts piedalīties. Un tu redzi brīnumus katru dienu. Cietsridīgā realitāte dažkārt tevi ievaino, izsit no līdzsvara, bet tu centies tai neļauties. Jā, ar grūtībām cīnīties tev ir smagi, tomēr vienmēr ir kāds, kas tev grūtā brīdī izrāda atbalstu. Tu nes šajā pasaulē skaistumu un mieru.

Tu izvēlējies taku Nr. 4

Tu esi reālists. Tu vienmēr centies izvēlēties visīsāko ceļu pie saviem mērķiem. Tomēr ne vienmēr tas ir tik vienkārši. Tu it kā nebaidies no grūtībām, tomēr tās tevi kaitina, jo tām ir jātērē savs dārgais laiks, ko tu daudz labprātāk pavadītu darot sev tīkamas lietas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem