Neticami precīzs tests, lai gan viss, kas jādara – jāizvēlas vienu no mīlīgajiem sunīšiem, lai uzzinātu, kāds vīrietis ir vispiemērotākais tieši tev. Paspēlēsimies? Izvēlies suni un uzzini savu vīrieša tipu!

Divus suņus izvēlēties nedrīkst, jo tu taču gribi uzzināt visvispiemērotāko.

1. Aristokrātiskais retrīvers

Ja izvēlējies šo suni, labākais vīrieša tips – gudrs un mierīgs cilvēks. Tev svarīgs ir ne tik daudz ārējais skaistums, kā tas, lai vīrietis būtu kopts. Un tev ir ārkārtīgi svarīgi, lai valdītu savstarpēja sapratne un uzticēšanās.

Tev līdzīgas sievietes drīzāk maina partneris, nevis izvēlas vienu uz visu dzīvi. Tu esi uzticīga savai mīlestībai tik ilgi, kamēr attiecības nepārkāpj neredzamu sarkano līniju.

Tu esi cilvēks ar siltu sirdi un pozitīvu skatu uz dzīvi, veiksmīga un darbīga, bet var uzreiz uzticēties, tomēr vīrietim nāksies tevi iekarot pakāpeniski. Tu proti iedvesmot vīrieti uz jebkādiem varoņdarbiem.

2. Uzticamais aitu suns

Ja izraudzījies šo suni, mīlestība tev nav tikai tukši vārdi. Ja tu mīli, tad mīli ar miesu un dvēseli, darbiem un domām. Tu esi lieliska saimniece, savus bērnus aizstāvi nevis kā sune, bet kā tīģeriene.

Bieži izvēlies tādus vīriešus, kas nenovērtē tavu ieguldījumu ģimenē, viņi ātri pierod pie labās dzīves un uzskata, ka viss notiks pats no sevis. Tomēr velti viņi tā domā!

Tev piemērots vīrietis, kurš tavas pūles pienācīgi novērtēs. Blakus karalienei drīkst atrasties vienīgi karalis. Bet tu patiešām esi Karaliene, turklāt lieliska sieviete. Pat sporta tērpā tu izskaties tik grezni, ja vīrietis prot to novērtēt.

3. Mazs, mīlīgs terjeriņš

Tev piemīt tāda harizma, ka puķes sāk ziedēt tavā tuvumā. Tomēr, neskatoties uz tavu sievišķīgumu, iekšā tev slēpjas tērauda stienis. Tev piemērots vīrietis, kas ir stiprāks par tevi, jo tevī deg liesma, bet acīs mirdz maģiska gaisma.

Daudziem vīriešiem tu esi liktenīgā sieviete, kuru atceras visu dzīvi. Tev nepieciešams vīrietis, kurš spēs uzņemties atbildību.

Kad biji jaunāka, mēdzi izvēlēties par sevi vājākus vīriešus, kas nekad nebeidzās labi – viņi vienkārši nebija tevis vērti.

4. Mierīgs un uzmanīgs suns

Tev nepieciešams vīrietis, kas tevi aizsargās pret visām raizēm, kuras sagādā apkārtējā pasaule. Lai, apprecoties ar viņu, tu patiešām būtu kā aiz akmens sienas.

Tu esi mīļa un labsirdīga, pieņem jebkuras mīļotā cilvēka dīvainības un ieradumus, parasti nekad neizrādi neapmierinātību – un tāda arī neesi. Tomēr, ja kaut kas tevi ievainos līdz sirds dziļumiem, nodevību tu nekad nepiedosi.

Tu godīgi strādā pie attiecību veidošanas un radi vīram un bērniem to drošo aizmuguri, kas viņiem nepieciešama. Viegli un nepiespiesti atraisi visus mezglus un visus samierini.

Avots: our-life-fb.ru

Vai pareizi pateikts par tevi?

Jā!
Nē!