Katra mūsu izvēle daudz pastāsta par mūsu personību. Balstoties uz izvēli šajā testiņā, uzzināsi, kāda ir tava personība – pasīva, neatlaidīga vai agresīva.

1. personāžs
Ja izvēlējies cilvēku, kurš sēž un gaida, kad zars nokritīs, tu esi tas, kurš bieži padodas. Tu parasti nestrīdies vai nerunā vispār, vēlies, lai viss notiktu klusi un mierīgi. Tu esi labsirdīgs un godīgs cilvēks.

2. personāžs
Šī attēla izvēle nozīmē, ka esi labs cilvēks, bet tev ir tieksme pieņemt sasteigtus lēmumus. Parasti tu nevelti pietiekami daudz laika, lai pārdomātu savus lēmumus vai paskatītos uz situāciju kopumā. Tādējādi tu pieļauj kļūdas, no kurām varēji izvairīties, ja vienkārši dotu sev vairāk laika padomāt. Apkārtējie, iespējams, uzskata tevi par spītnieku.

3. personāžs
Tu reti padodies – tu cīnies par savu pārliecību līdz galam. Tu vari gūt panākumus lietišķajā jomā, jo tev patīk domāt par dažādām stratēģijām katrai situācijai. Tu esi cīnītājs!

4. personāžs
Tu esi īsts dumpinieks! Tu esi pazīstams kā nikns cīnītājs pat tad, ja tev pašam tas nāk par ļaunu, lai tikai pierādītu savu taisnību. No otras puses, šīs spēlītes tev traucē domāt racionāli. Vienu gan var teikt droši: tu esi dzimis revolucionārs!