Kokteilis
Dzīvo

Tests: izvēlies sniegpārsliņu un uzzini, kas tevi sagaida turpmākās 7 dienas!0

Kolāža: kokteilis.lv

Sniegpārslas ir burvīgi kristāli. Runā, ka pasaulē nekad nav sastopamas divas vienādas sniegpārslas, taču tā gluži nav. Zinātnieki jau sen mēģina tās klasificēt pēc to struktūras un formas.

Mūs iedvesmoja pasakainā ziema aiz loga un mēs nolēmām aplūkot skaistākās sniegpārslas un piedāvājam tev izvēlēties vienu no tām. Tieši kristāla forma spēj dot tuvas nākotnes vīziju. Izvēlieties sniegpārslu, kas jūs visvairāk uzrunā un uzziniet, kas jūs sagaida nākamās 7 dienas!

Izvēle: sniegpārsla Nr. 1
Šī sniegpārsla ir atbildīga par mīlestību. Ja jūs izvēlējāties tieši šo, tad ziniet, ka drīzumā jūs sagaida kāda patīkama iepazīšanās. Tā var būt kā jauna iepazīšanās, tā romantisks pārsteigums no mīļotā cilvēka.

Izvēle: sniegpārsla Nr. 2
Esiet droši, prieka sniegpārsla jums dāvās viskrāšņākās un pozitīvākās emocijas. Vistuvākajās dienās ar jums atgadīsies kādi brīnišķīgi notikumi, kas atnesīs jums gandarījumu un laimi.

Izvēle: sniegpārsla Nr. 3
Šī sniegpārsla izpilda vēlēšanās. Ja jūsu izvēle ir Nr.3, gaidiet savu vēlmju piepildīšanos tuvākajā laikā.

Izvēle: sniegpārsla Nr. 4
Iedvesmas sniegpārsliņa saka priekšā, ka jums laiks noticēt saviem spēkiem un izdarīt to, par ko ilgu laiku šaubījāties, bet jau sen vēlējāties. Jums viss izdosies!

Izvēle: sniegpārsla Nr. 5
Harmonijas sniegpārla jums dāvās mieru. Nav nepieciešams pārdzīvot par problēmām – tās drīz vien pašas par sevi atrisināsies, turklāt jums patīkamā veidā.

Kolāža: kokteilis.lv
LA.lv