Kokteilis
Mīli

TESTS: izvēlies sirsniņu un iegūsti savu mīlestības vēstījumu0

Foto: Pixabay / kolāža: kokteilis.lv

Sirds Nr. 1
Jūs esat ļoti optimistisks cilvēks. Jūs vienmēr esat atvērti mīlestībai. Jūs cienat tādas vērtības kā uzticība, godprātība un patiesums – šīs trīs lietas attiecībās jums ir vissvarīgākās.

Jūsu partneris vienmēr būs ar jums “uz viena viļņa”. Vai nu jūs esat racionāls, vai nu – emocionāls. Tāpēc vienmēr spējat būt līdzsvarā un neļaujat bezmērķīgiem strīdiem izjaukt jūsu attiecības.

Sirds Nr.2
Jūsu dzīvē vienmēr ir daudz drāmu. Jūs esat ļoti emocionāls cilvēks. Dažkārt attiecībās jūs varat būt trausls un viegli ievainojams. Un jūs nevarat iedomāties, kā cilvēks, kuru jūs mīlat, var jums nodarīt pāri.

Bet zināt, ko? Var! Kontrolējiet savas emocijas. Nerādiet tās visiem pēc kārtas. Pirmkārt, pārliecinieties, ka jūsu patiesums netiks pavērsts pret jums, otrkārt, neļaujiet cilvēkiem nodarīt pāri jūsu jūtām!

Sirds Nr.3
Jūs esat apdomīgs un praktisks cilvēks. Jūs, kā likums, turat savas jūtas pie sevis. Jums nepatīk drāmas. Jūs vienmēr meklēsiet loģiskus izskaidrojumus. Dažkārt jūs vēlaties izrādīt savas emocijas, bet jums ir grūti to izdarīt.

Jūs domājat, ka jūs izskatīsietes vājš. Bet nebaidieties ļaut vaļu jūtām! Vienmēr atradīsies cilvēki, kas novērtēs jūsu patiesumu!

Foto: Pixabay / kolāža: kokteilis.lv
LA.lv