Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies simbolu un uzzini, ko jaunu tas var pastāstīt par tavu personību0

Foto: @:Esotericblog

Visiem ir nepilnības, un grēki ir daļa no mūsu dzīves. Reizēm šīs nepilnības un grēki atklāj mūsu iekšējās personības iezīmes.

Izvēlies vienu no septiņiem simboliem un uzzini, kāds ir tavs grēks!

Simbols Nr.1
Dusmas “atver” tos dzīvnieciskos instinktus, kas parasti atrodas tavas dvēseles dziļumos. Tas ir neizsakāmi kaitīgi, jo liek tev zaudēt racionālu domāšanu un pārkāpt morāles robežas. Ja tevī ir dusmu grēks, tas nozīmē, ka tevī iekšā ir “dēmons”. Patiesībā tu pats dusmojies uz savu niknumu, jo tas tevi pavada visur un nodara vairāk sāpju nekā ienaidnieki. Visticamāk, tu lielākoties kontrolē savas dusmas, bet, kad tās sāk kontrolēt tevi, tu vairs neko nevari darīt.

Simbols Nr.2
Ir liela starpība starp to, vai tu mīli garšīgi paēst, vai arī tevī ir rijības grēks. Nav nekas slikts, ka tev patīk ēdiens, tomēr rijība un pārēšanās pilnīgi noteikti ir kaitīga. Šī grēka esamība nozīmē, ka tu esi tendēts uz pašiznīcināšanos. Ja tu turpināsi uzņemt vairāk pārtikas nekā tavam organismam nepieciešams, tu sevi vienkārši iznīcināsi, un neviens nevarēs tev palīdzēt.

Simbols Nr.3
Mums bieži patīk būt slinkiem un visu laiku atpūsties, tomēr slinkums nav atpūta. Tas ir tikai ēdiens un miegs, un kopumā tas tevi padara neproduktīvu un parāda, cik lielā mērā tu esi egoists.

Simbols Nr.4
Alkatība ir vēlēšanās iegūt lietas, kuras tev pat nav nepieciešamas. Tas ir sāpīgi un skumji. Tas parāda, cik lielā mērā tu esi egoistisks attiecībā pret sevi un ka tev trūkst iejūtības pret citiem. Ja tev ir alkatības grēks, tu esi ļoti virspusējs cilvēks. Tu rūpējies tikai par materiālām lietām un greznību. Jo vairāk tu mēģini no šī grēka atbrīvoties, jo vairāk tas pieaugs un mēģinās tevi iznīcināt.

Simbols Nr.5
Skaudība nozīmē, ka citu cilvēku laime tevī izraisa milzīgas negācijas. Tas atstāj ietekmi uz tavu pašpārliecinātību. Ja cits cilvēks ir laimīgs, nav iemesla dusmoties, jo tu ar to neko nevari padarīt. Skaudība kā grēks nozīmē, ka tu bez pamata uz kaut ko tiecies. Tu nekontrolē savas domas un savu dzīvi.

Simbols Nr.6
Pārmērīgs lepnums – pirmspēdējais solis pirms krišanas. Lepnums sniedz sajūtu, ka esi pārāks par citiem. Ja tev piemīt šis grēks, tas nozīmē, ka tu vērtē cilvēkus saskaņā ar viņu panākumiem un, uzskatot viņus zemākus par sevi, visticamāk, pret viņiem izturēsies necienīgi. Ja tu neattiecies pret visiem vienādi, neatkarīgi no tā, kas viņi ir vai ko viņi sasnieguši, tu vienkārši praktizē iedomību. Tādejādi tu nefokusējies uz savu personīgo attīstību, un, visticamāk, tu zaudēsi savu statusu.

Simbols Nr.7
Iekāre… Viens no primitīvākajiem instinktiem – iekāre – atspoguļo ļoti virspusēju tavas personības aspektu. Ja tevi virza iekāre, tas nozīmē, ka tavs ķermenis tevi kontrolē vairāk nekā prāts. Tas viennozīmīgi ir slikti, jo tiek ierobežota tava izaugsme. Tas liek tev pastāvīgi alkt pēc vēl lielākas fiziskas baudas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības, blogeri un žurnālisti ballējas kafijas ballītē
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Zināms, kādas dāvanas Ziemassvētkos saviem bērniem dāvinās princis Viljams un Keita Midltone
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kāds neparasts vaļasprieks tev patiktu?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IP
Ilze Pētersone
Kultūra
Klīstošais holandietis atgriezies mājās. Saruna ar Egilu Siliņu
4 stundas
LE
LETA
Dabā
Meklēt cimdus vai gumijas zābakus? Pirmdienas laika prognoze
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Prokuratūra uzrādījusi apsūdzību LKS valdes loceklim par Latvijas okupācijas noliegšanu
1 stunda
KD
Krista Dzidzēviča
Kokteilis
Populārais amerikāņu šovs parodē Levitu
4 stundas
LE
LETA
Veselam
Atklāj, kāda ir Latvijas Onkoloģijas centra ārstu vidējā alga 2
2 stundas