Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies simbolu un uzzini, ko jaunu tas var pastāstīt par tavu personību0

Foto: @:Esotericblog

Visiem ir nepilnības, un grēki ir daļa no mūsu dzīves. Reizēm šīs nepilnības un grēki atklāj mūsu iekšējās personības iezīmes.

Izvēlies vienu no septiņiem simboliem un uzzini, kāds ir tavs grēks!

Simbols Nr.1
Dusmas “atver” tos dzīvnieciskos instinktus, kas parasti atrodas tavas dvēseles dziļumos. Tas ir neizsakāmi kaitīgi, jo liek tev zaudēt racionālu domāšanu un pārkāpt morāles robežas. Ja tevī ir dusmu grēks, tas nozīmē, ka tevī iekšā ir “dēmons”. Patiesībā tu pats dusmojies uz savu niknumu, jo tas tevi pavada visur un nodara vairāk sāpju nekā ienaidnieki. Visticamāk, tu lielākoties kontrolē savas dusmas, bet, kad tās sāk kontrolēt tevi, tu vairs neko nevari darīt.

Simbols Nr.2
Ir liela starpība starp to, vai tu mīli garšīgi paēst, vai arī tevī ir rijības grēks. Nav nekas slikts, ka tev patīk ēdiens, tomēr rijība un pārēšanās pilnīgi noteikti ir kaitīga. Šī grēka esamība nozīmē, ka tu esi tendēts uz pašiznīcināšanos. Ja tu turpināsi uzņemt vairāk pārtikas nekā tavam organismam nepieciešams, tu sevi vienkārši iznīcināsi, un neviens nevarēs tev palīdzēt.

Simbols Nr.3
Mums bieži patīk būt slinkiem un visu laiku atpūsties, tomēr slinkums nav atpūta. Tas ir tikai ēdiens un miegs, un kopumā tas tevi padara neproduktīvu un parāda, cik lielā mērā tu esi egoists.

Simbols Nr.4
Alkatība ir vēlēšanās iegūt lietas, kuras tev pat nav nepieciešamas. Tas ir sāpīgi un skumji. Tas parāda, cik lielā mērā tu esi egoistisks attiecībā pret sevi un ka tev trūkst iejūtības pret citiem. Ja tev ir alkatības grēks, tu esi ļoti virspusējs cilvēks. Tu rūpējies tikai par materiālām lietām un greznību. Jo vairāk tu mēģini no šī grēka atbrīvoties, jo vairāk tas pieaugs un mēģinās tevi iznīcināt.

Simbols Nr.5
Skaudība nozīmē, ka citu cilvēku laime tevī izraisa milzīgas negācijas. Tas atstāj ietekmi uz tavu pašpārliecinātību. Ja cits cilvēks ir laimīgs, nav iemesla dusmoties, jo tu ar to neko nevari padarīt. Skaudība kā grēks nozīmē, ka tu bez pamata uz kaut ko tiecies. Tu nekontrolē savas domas un savu dzīvi.

Simbols Nr.6
Pārmērīgs lepnums – pirmspēdējais solis pirms krišanas. Lepnums sniedz sajūtu, ka esi pārāks par citiem. Ja tev piemīt šis grēks, tas nozīmē, ka tu vērtē cilvēkus saskaņā ar viņu panākumiem un, uzskatot viņus zemākus par sevi, visticamāk, pret viņiem izturēsies necienīgi. Ja tu neattiecies pret visiem vienādi, neatkarīgi no tā, kas viņi ir vai ko viņi sasnieguši, tu vienkārši praktizē iedomību. Tādejādi tu nefokusējies uz savu personīgo attīstību, un, visticamāk, tu zaudēsi savu statusu.

Simbols Nr.7
Iekāre… Viens no primitīvākajiem instinktiem – iekāre – atspoguļo ļoti virspusēju tavas personības aspektu. Ja tevi virza iekāre, tas nozīmē, ka tavs ķermenis tevi kontrolē vairāk nekā prāts. Tas viennozīmīgi ir slikti, jo tiek ierobežota tava izaugsme. Tas liek tev pastāvīgi alkt pēc vēl lielākas fiziskas baudas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
1 stunda
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Sandra Dieziņa: Vai nepieļaus “universāla partijas cilvēka” nonākšanu amatā? 1
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Otrdien daudzviet Latvijā stipri līs un dārdēs pērkons
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
1 stunda