Daži cilvēki ir emocionālāki par citiem un jūtas izrādīt viņiem ir viegli. Savukārt ir arī tādi cilvēki, kam emociju izrādīšana sagādā grūtības.

Lai tu noskaidrotu pats par sevi, kurā cilvēku grupā tu esi, izvēlies sev vistīkamāko siluetu no attēlā redzamajiem!

Pirmais siluets

Ja tu izvēlējies pirmo siluetu, visdrīzāk, tas ir tāpēc, ka tu esi cilvēks, kam piemīt intensīva emocionalitāte. Tu neslēp, kas tev patīk un kas nē, kas tevi iepriecina, bet kas – sagādā sāpes.

Tāpēc tev nav grūti nodemonstrēt to, ko tu jūti. Dzīvi tu uztver kā iespēju, kas dāvā visas iespējamās emociju gammas. Tu proti izbaudīt katru mirkli. Par savu dzīvi tu vari atcerēties daudz aizkustinošu brīži – daudzi no tiem saistās arī ar taviem līdzcilvēkiem.

Otrais siluets

Ja tu izvēlējies bērnu, tas tāpēc, ka tevi var raksturot kā mierpilnu cilvēku. Tev pats galvenais ir ģimene. Tu esi labestīgs, un tev ir svarīgi arī parūpēties pašam par sevi. Tev nevajag daudz draugu: tu dod priekšroku mazāk draugiem, bet īstiem.

Tev nepatīk strīdi un sliktas attiecības, tāpēc tu vienmēr centies izrādīt sapratni, un uzklausīt citus cilvēkus. Tu pārāk daudz pārdzīvo par to, ko par tevi runā un domā citi, tāpēc dažkārt vēlies pārāk izpatikt.

Trešais siluets

Sajūtas tev nozīmē visu. Tā ir tava mēraukla. Tu esi maigas dabas cilvēks, kam patīk komunicēt, satikties ar draugiem, dejot, ceļot un darīt lietas, kas tevi priecē. Jāatzīst, tev arī patīk atrasties citu cilvēku uzmanības centrā.

Tu esi lielisks, un tu to zini!

Ceturtais siluets

Ja tu izvēlējies šo siluetu, tas tāpēc, ka tu esi vērotājs, tu vienmēr ļoti uzmanīgi attiecies pret visu, kas tev ir apkārt.

Tas cilvēks, kam uzdodas pārvarēt tavus mūrus un iekarot tavu mīlestību, būs ļoti laimīgs, jo tu būsi vislabākais partneris pasaulē.

Nebaidies no kritikas, izturies pret to nopietni. Mācies to izmantot savā labā, lai attīstītos.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem