Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies sievietes siluetu un uzzini sava rakstura galvenās iezīmes0

Publicitātes foto

Šis interesantais psiholoģiskais tests pastāstīs par galvenajām tava rakstura iezīmēm. Tev uzmanīgi jāaplūko šo sieviešu silueti. Izvēlies frizūru, kas tev šķiet vispievilcīgākā un lasi rezultātus!

Publicitātes foto

1. Spontanitāte

Ja tu izvēlējies pirmo sievieti, tev raksturīga spontanitāte. Tu runā visu, ko domā. Tu esi ļoti saistīts ar savām vēlmēm, tāpēc rīkojies pēc saviem noteikumiem. Tu neļauj nevienam norādīt, ko un kā tev kaut ko darīt. Tev ir oriģinālas atbildes uz visu. Tu esi ļoti draudzīgs un parasti ļoti novērtēts visās jomās.

2. Vienkāršība

Tev patīk klasika. Tu esi vienkāršs cilvēks, kas mīl mieru un nelielus dzīves prieciņus. Tu esi cilvēks, kas zina, kā novērtēt to, kas tev ir, lai gan dažkārt tu vari būt ambiciozs. Tu zini robežas it visā un cieni tās, bet nospraustajās robežās tu kusties brīvi kā zivs ūdenī.

3. Drosme

Ja tu izvēlējies trešo siluetu, tu esi drosmīgs cilvēks. Lai kur tu neietu, tu izrādi savu drosmi un vīrišķību. Tu nebaidies no tā, ko teiks apkārtējie, tev vajadzīgs tikai viens: sasniegt savus mērķus. Tāpēc tu esi cilvēks, kurš galu galā vienmēr iegūst to, ko vēlas.

4. Izsmalcinātība

Ja tu izvēlējies ceturto sievieti, tu esi patiešām izsmalcināts cilvēks. Tev patīk stilīgas un gaumīgas lietas. Tu nebūt neesi ārišķīgs. Tu vienkārši mīli kvalitatīvas lietas visos aspektos. Tu parasti baudi sarežģītus uzdevumus un tev patīk labi padarīts darbs. Šie cilvēki var būt visdažādāko profesiju pārstāvji, sākot ar izciliem amatnieki un beidzot ar grāmatvežiem, bet viņus visus vieno gaumes izjūta.

5. Harmonija

Tev patīk šī dzīve! Tu neesi cilvēks, kas meklē konfliktus vai strīdus. Tev ir svarīgi būt harmonijā pašam ar sevi, bet pēc tam ar Visumu. Dažreiz tu vari būt ļoti jūtīgs, taču tu esi iemācījies pievērst prioritāru uzmanību tam, kas ir patiesi svarīgs. Tu esi cilvēks, kas mīl mieru un ar kuru visi jūtas nepiespiesti.

6. Godīgums

Ja tu izvēlējies pēdējo sievieti, tu esi ļoti godīgs cilvēks. Tev ļoti svarīgs ir atklātums. Tu esi cilvēks, kurš saka to, ko domā, un tu novērtē, ja citi rīkojas tāpat. Tev nepatīk glaimotāji. Ja kāds tevi piekrāpj, tad diez vai tu uzticēsies šim cilvēkam vēlreiz.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv