Kokteilis
Mīli

Tests. Izvēlies sev tīkamāko kulonu un uzzini, kāda sieviete tu esi2

Kulons numur viens

Šķiet, ka pasaulē nav sievietes, kuru vismaz reizi dzīvē nav savaldzinājušas rotas. Tavā priekšā ir seši brīnišķīgi kuloni. Izvēlies to, kuru tu ar prieku piemērītu un uzzini kaut ko interesantu par sevi.

Nu ko, vai esi gatava gremdēties izsmalcinātu rotu pasaulē?

Tu esi visnotaļ sievišķīga, tev patīk skaisti ģērbties un veidot frizūras. Pirmkārt tu atvēlēsi naudu no budžeta jaunai kosmētikai vai sevis sakopšanai, nevis pārtikas produktiem vai mājsaimniecības lietām. Tāpat tev ļoti nozīmīga ir ģimene, bet vairāk uzmanības velti vīram, nevis bērniem. Mūsu padoms: cieni visas brīnišķīgās īpašības sevī! Jo mūsdienās ir tik grūti atrast sievieti, kas spējusi saglabāt visu savu sievišķību. Pacenties nebūt pasīva un neslinkot, tomēr saglabā mieru un graciozitāti.

Kulons numur divi

Tevī vienādā mērā dzīvo emocijas līdztekus spīdošam intelektam. Raugoties uz tevi, prātā nāk teiciens “Pats seksīgākais cilvēkā ir viņa dvēsele”. Katram mirklim tavā dzīvē ir vērtība, un katru no tiem tu pārdzīvo nedaudz dziļāk un emocionālāk, nekā visi pārējie. Tomēr tu kā neviens cits proti tikt galā ar grūtībām. Vienlaikus tev ir ļoti oriģināla domāšana, savs stils un prasme aizstāvēt savus principus. Mūsu padoms: izmanto savas iespējas par labu sev un cilvēkiem. Un neiedomājies krist pesimismā, jo viss tavs dziļums ir iekšējā brieduma rādītājs.

Kulons numur trīs

Tu izvēlies lakoniskumu un minimālismu. Gan apģērba stilā, gan dzīves stilā tu neatzīsti neko lieku. Tu esi ļoti dzīvespriecīga, aktīva, visu laiku atrodies kustībā. Tieši tāpēc pat brieduma gados tu paliec par cilvēku “bez vecuma” – bez aizspriedumiem un vieglumu dvēselē. Mūsu padoms: ieturi līdzsvaru starp pārmērīgu aktivitāti un pašizziņu.

Kulons numur četri

Tu esi visīstākā feja! Tu aizraujies ar rokdarbiem – no parastiem auduma gabaliem tu spēj uzšūt šiku kostīmu bērnam. Tādu sievieti blakus vēlas redzēt vīrieši, kas grib labu ģimeni. Mūsu padoms: tev nepieciešama personiskā telpa, jo iedvesma rodas klusumā. Atsakies no nevajadzīgām lietām un cilvēkiem savā dzīvē un velti laiku sev.

Kulons numur pieci

Saistītie raksti

Tev tēraudciets raksturs un dzelzs nervi. Tu sajūti sevī neatvairāmu vēlmi pārvaldīt un paplašināt savas robežas. Tev ir ļoti ass prāts, zibenīga reakcija un lietišķs tvēriens. Attiecībās ar cilvēkiem tu izvirzi diezgan nopietnas prasības. Varbūt ne velti, jo tu vadies no dzīves pieredzes. Mūsu padoms: nestrādā līdz spēku izsīkumam, apstājies laiku pa laikam un atpūties. Un šajā laikā saved kārtībā domas un mācies sasniegt harmoniju.

Kulons numur seši

Tu esi visīstākie svētki! Tava dvēsele prasa mūžīgu jautrību, greznību un krāšņumu. Tavi tērpi ir ekstravaganti, bet rotas mirdz spožāk par sauli. Tu paud savas emocijas nedomājot, šādi “nolaižot tvaiku”. Karjera tev nav pirmajā vietā, taču nav arī pēdējā. Mūsu padoms: centies nedaudz savaldīt emocijas, jo tu vari aizvainot sev tuvus cilvēkus. Ja tu pieļāvi kļūdu, tad nekavējies ar atvainošanos, jo piedošana ir īstu karalieņu iezīme.

Avots:“tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
3 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
2 stundas