Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies savu mīļāko suņu šķirni un uzzini patiesību par sevi0

Foto: Pexels

Pat, ja tev šķiet, ka tu visas suņu šķirnes mīli vienādi, ir dažas, kas tavu uzmanību un simpātijas izpelnās vairāk nekā citas. Un tieši tas var nozīmēt to, kāds tu esi cilvēks.

Izvēlies sev vistīkamāko suņu šķirni un uzzini, kāds tu esi:

1. Pointers

Foto: Pexels

Tu vienmēr esi uzmanīgs, bet enerģijas un dzīvesprieka tevī ir tik daudz, ka to varētu izdalīt arī citiem cilvēkiem. Tu esi ļoti ziņkārīgs, un tev patīk pamācīt citus. Tajā pat laikā dažkārt tu iekulies kādās ķibelēs, jo risks tevi nebiedē. Lai gan reizēm vajadzētu…

2. Franču buldogs

Foto: pexels

Tu ļoti patīc cilvēkiem, jo esi patiess. Tu esi labestīgs un tev patīk izrādīt savu labestību. Arī citos cilvēkos tu lielākoties saskati tikai labās īpašības un spēj viņiem piedot pat tad, kad viņi to īsti nav pelnījuši un ir nodarījuši tev sāpes.

3. Bokseris

Foto: Pexels

Tu mīli piedzīvojumus un iesaisties dažādās avantūrās, arī tad, kad tas nemaz nav vajadzīgs. Tomēr cilvēkiem tu patīc sava optimisma dēļ, turklāt tu esi lieliska kompānijas dvēsele. Tu nekad nespēj domāt kā pesimists, jo tu vienmēr zini, ka atradīsi izeju no jebkuras situācijas.

4. Krievu toiterjers

Foto-Shutterstock

Tu piesaisti sev uzmanību, lai kur arī tu dotos, jo tu esi ļoti neparasta personība. Tu nekad nevienam neļausi sevi pārtraukt vai nostāties tavā ceļā. Bet, ja tā tomēr notiks, tu noteikti atriebsies.

5. Dobermanis

Foto: Pexels

Tu pārāk neplāties ar savām domām un viedokli, visbiežāk tu to paturi pie sevis. Un tieši tāpat pa īstam tevi pazīst tikai tavi vistuvākie cilvēki. Tu esi atturīgs, tev nepatīk lielas kompānijas un skaļas ballītes. Taču tie, kas tevi pazīst, zina, ka tu esi lielisks draugs un atbalsts.

6. Vācu aitu suns

Vācu aitu suns
Foto: pexels

Tu esi pazīstams ar savu uzticamību un spēju risināt sarežģītas situācijas. Tu ļoti nopietni izturies pret saviem pienākumiem un seko tam, lai notiktu viss tā kā tu esi to ieplānojis. Cilvēki apbrīno tavu spēju turēt doto vārdu.

7. Zelta retrīvers

Foto: Pexels

Tieši tāpat kā šie suņi, tu esi ļoti komunikabls un atvērts cilvēks. Tev ļoti patīk atrasties kompānijās. Tev ir brīnišķīgs raksturs un plaša sirds. Cilvēki bieži lūdz tev palīdzību, jo zina, ka tu neatteiksi.

8. Vācu dogs

Foto: Pexels

Pirmajā mirklī tu citiem šķieti draudīgs, taču cilvēki ātri saprot, ka patiesībā tu esi maigs un labsirdīgs cilvēks. Tu bieži rūpējies par citiem, un dažkārt tik ļoti, ka pat aizmirsti rūpēties pats par sevi.

9. Haskijs

Foto: Fotolia

Tu esi liels entuziasts un bieži izrādi iniciatīvu dažādās situācijās. Tev nepatīk gaidīt un sēdēt mierā, kad kaut kas notiks pats no sevis. Tu vēlies būt nemitīgā kustībā un pateicoties savām ambīcijām tu bieži sasniedz savus mērķus.

10. Pūdelis

Tu esi tikpat elegants kā šie suņi. Tu lieliski proti tikt galā grūtās un sarežģītās situācijās, jo vienmēr proti būt objektīvs un tavs balss tonis prot izbeigt jebkuru konfliktu.

LA.lv