Sensenos laikos uzskatīja, ka cilvēka spēks slēpjas viņa matos. Un, visticamāk, ka daļa taisnības tajā patiešām ir. Sievietes, kurām ir gari mati tiek uzskatīts par mazliet mistiskām būtnēm. Šīm sievietēm bieži ir ļoti attīstīta intuīcija. Protams, mūsdienās sievietes frizūras maina gana bieži. Taču psihologi apgalvo, ka jebkura imidža maiņa, tajā skaitā frizūra, nozīmē pārmaiņas ne tikai sievietes izskatā, bet arī viņā pašā.

Un mēs nevaram tam nepiekrist!

1. Tu priekšroku dod “zēngalviņai”

Sievietes, kas izvēlas ļoti īsus matu griezumus savā dvēselē ir jaunas visu savu dzīvi. Viņas ir gudras, ātri prot pieņemt lēmumus. Dzimušas līderes, bet savas intereses bieži atstāj otrajā vietā, tā kā uzskata, ka galvenais dzīvē ir ģimene un bērni. Ļoti radošas personības.

2. Tu izvēlies īsu matu frizūras

Šāda ir īstas lēdijas frizūra. Sievietes, kas priekšroku dod tādam griezumam ir maigas, rūpīgas un mīlošas – gluži vai katra vīrieša sapnis. Taču nekādā gadījumā viņas nevar uzskatīt par viegli iespaidojamām – nevienam nav pa spēkam likt mainīt viedokli, ja viņa pati to nevēlēsies. Viņas gandrīz nekad neietekmējas no citiem cilvēkiem. Viņas ir ļoti mērķtiecīgas – vienmēr zina, ko vēlas un kā to sasniegt.

3. Tu priekšroku dod vidēja garuma matiem

Šādu sievieti gribas sargāt no apkārtējās pasaules. Viņas ir ļoti harizmātiskas personības. Viņas izstaro netveramu enerģētiku, kas ir tik spēcīga, ka pievilina citus cilvēkus gluži kā magnēts. Cilvēki tiecas pie šādas sievietes un pareizi dara, jo viņas ir gan lieliski draugi, gan uzticami cilvēki.

4. Tev patīk gari mati

Sievietes ar gariem matiem ir mazliet burves vai… raganas. Bieži šīs sievietes jūt daudz vairāk kā rāda viņu acis un apziņa. Ar šo viņas ir neatkārtojamas un viņu intuīcija ir apbrīnojama – gluži kā sestais prāts. Vēl šīs sievietes parasti ir ļoti godīgas, dažkārt pat pārāk godīgas. Tāpat viņas sirdī neprot turēt rūgtumu un vienmēr piedod saviem pāridarītājiem.