Kokteilis
Mīli

TESTS. Izvēlies rozi un uzzini ko jaunu par savu mīlestību!0

Ļoti ātrs un interesants testiņš, kura rezultāti pārsteigs ar precizitāti. Šķiet, kur nu vēl vienkāršāk! Dažas bildītes, izvēlies vienu – un iegūsti gandrīz vai diagnozi visai dzīvei. Bet tie, kas izmēģinājuši, ir pārsteigti par rezultātiem.

Viss ir ļoti vienkārši – atbildi uz jautājumu, kura no rozēm patīk vislabāk. Atbilde parādīs, kā tu izturies pret mīlestību.

1. Sarkana roze
Tev ir seksuāli bagāta dzīve. Guļamistabā valda īsta tveice. Tev piemīt spēcīga enerģija, un tavi partneri to novērtē un mīl tevi pat to!

2. Dzeltena roze
Tu esi ļoti uzmanīgs pret dzīves detaļām, vienmēr centies saglabāt līdzsvaru. Pastāvīga kļūdīšanās nav tavā garā – tu to vienkārši nepieļauj!

3. Balta roze
Tu viegli savaldzini apkārtējos, bet reti atklāj savu īsto seju. Tu esi ļoti noslēpumains cilvēks. Tādējādi tu sevi pasargā no traumām un sāpēm.

4. Violeta roze
Tava klātbūtne cilvēkus nomierina. Partnerī tu visaugstāk vērtē uzticību un lojalitāti. Tu sirdi atklāj ne uzreiz – cilvēkiem, kas ienāk tavā dzīvē, sevi vispirms jāpierāda.

5. Rozā roze
Tavām attiecībām vienmēr jābūt ideālām. Tavam partnerim vienmēr jābūt gatavam tevi ar kaut ko pārsteigt. Par visu mīlestību, kuru tu dāvā, tu sagaidi tādu pašu beznosacījuma mīlestību pretī.

LA.lv