Kokteilis
Testi

TESTS: izvēlies pūcīti un uzzini, kur slēpjas tava lielākā gudrība0

Gudri cilvēki spēj paskatīties uz jebkuru situāciju plašāk, nekā tikai no viena aspekta, novērtējot zemtekstus, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi un iespējamās rīcības sekas.

Paskaties uz šīm mīlīgajām pūcītēm un izvēlies to, kas patīk vislabāk. Ko nozīmē šī izvēle, lasi zemāk!

1. Pūcīte

Tu netērē laiku daudzu jautājumu formulēšanai un nejūti vajadzību attaisnot savu uzvedību. Tavs laiks ir dārgs, un tev nepietiek pacietības muļķībām. Tev vienkāršāk un labāk šķiet darīt, nevis pļāpāt. Tu esi tiešs un neciet manipulācijas, tāpēc nesadali savu rīcību sīkumos, uzreiz ķeroties pie aktīvas darbības, sekojot savai iekšējai balsij.

Tu nespēlējies ar cilvēku jūtām un neslēpies ar svešām maskām. Tu uzskati mūsdienu attiecību noteikumus par pārāk mākslotiem un vienmēr no sirds brīnies, kāpēc gan cilvēki nevar būt vienkārši atklāti un godīgi. Tu vienmēr izsaki savas domas skaidri un saprotami, neliekot sarunas biedram mocīties minējumos un šifrēt dažādus rēbusus.

Tu nekad labprātīgi neuzspied sev rāmjus stresa situācijās un vienmēr rūpējies par to, lai laiku pavadītu kvalitatīvi.

Tu neimitē darbību un labprātāk kontaktējies tikai ar cilvēkiem, kas tev šķiet interesanti. Tu zini, ka aizņemtības imitācija nav vienlīdzīga efektivitātei, tāpēc vienmēr seko tieši šim principam.

2. pūcīte

Tu pastāvīgi rūpējies par cilvēkiem, pat tiem, kuri nolaidušies līdz pašai apakšai. Tu lieliski apzinies, ka nav reāli pastāvīgi būt laimīgam, bet beznosacījumu mīlestība pieņem visu.

Ne vienmēr viegli kontaktēties ar nomāktu cilvēku, bet tu saproti, ka bailes, dusmas un skumjas ir cilvēka pieredzes daļa, un, kad kādam ir tumšais periods, tu vienalga spēj saskatīt viņa gaišo pusi.

Tu esi ļoti uzticams cilvēks, un tajā nav liekulības vai sava labuma meklēšanas. Runā, ka šī īpašība ir viedas dvēseles pazīme, tāda cilvēka īpašība, kas ciena uzticamību kā ciešu attiecību pamata vērtību.

Tu esi pieķēries tuviniekiem un vienmēr esi blakus, īpaši, kad viņiem ir slikti. Tu zemapzinīgi proti sajust viņu sāpes vai kluso saucienu pēc palīdzības.

3.pūcīte

Tu vienmēr zini, kādu padomu sniegt un kad tas vajadzīgs, un tā ir ļoti vērtīga īpašība. Tu proti izdomāt vislabākos risinājumus un ieteikumus, īpaši ļoti personiskos jautājumos. Tev piemīt pat gaišredzības spējas, kad tu vari nekļūdīgi uzminēt, kas notiks tālāk un kā situāciju ietekmēs tavi ieteikumi.

Tu visu vienmēr rūpīgi pārdomā un tikai tad rīkojies – pamatoti un metodiski. Dziļa situācijas analīze un dažādu skatpunktu piemērošana ir daļa no tava ierastā domāšanas procesa, neskatoties uz to, ka esi samērā nepacietīgs cilvēks. Un vēl tu esi pilnīgi pārliecināts, ka tavi lēmumi ir pareizi!

Tu palīdzi citiem cilvēkiem paskatīties uz situāciju jaunā veidā. Tu apzinies, kā ir būt cilvēkam, un tu esi ļoti pateicīgs tam, kā iekārtota pasaule – par iespēju arvien izzināt un atklāt kaut ko jaunu.
Tu apzinies, ka mūsu laiks ir ierobežots, tāpēc centies redzēt un izdarīt pēc iespējas vairāk.

4.pūcīte

Vecums, tavuprāt, ir tikai kārtējais skaitlis, kas neko nenozīmē. Tu baudi gados vecāku cilvēku sabiedrību, savu vienaudžu un arī bērnu kompāniju. Tev patīk klausīties stāstus par pagājušiem laikiem, un tu novērtē sirmgalvju pieredzi un viņus ļoti cieni. Tu ar nepacietību gaidi, kad iegūsi tādu viedumu, lai gan novecot tev, protams, negribas.

Tev patīk mācīties, bet iespēja izzināt sevi, citus cilvēkus un pasauli dara tevi pilnībā apmierinātu un laimīgu. Tu mācību procesu uztver nevis kā ceļu uz galamērķi, bet kā iespēju attīstīt savu personību. Tevi aizrauj ļoti dažādas jomas, tāpēc reti kļūst garlaicīgi dzīvot.

Tu saproti, cik svarīgi ir dot, nevis tikai saņemt, un to labprāt dari bez mērķa iegūt kaut ko pretī.

Tu dāsni ar visiem dalies, jo zini, ka atdot materiālus labumus, kas tev pašam nav īpaši vajadzīgi, ir augsta un vērtīga prasme. Tu esi no tiem cilvēkiem, kuri gatavi atdot pēdējo kreklu, ja kādam citam tas vajadzīgs vairāk.

Sagatavots pēc our-life-fb.ru

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
“Sibīrijas Krusti” no Skotijas atceļo uz Sunāksti
14 minūtes