Kokteilis
Dzīvo

TESTS: Izvēlies priekšmetu un uzzini, kā tev šobrīd dzīvē pietrūkst3

Ļoti vienkāršs, bet precīzs testiņš ļaus noskaidrot, kā tev šobrīd dzīvē pietrūkst visvairāk. Laba ziņa: šīs ir ļoti vienkāršas vēlmes, kuras noteikti varēsi piepildīt, vajag tikai gribēt.

Galvenais, atbildi ātri, īpaši nedomājot – tāda ir testa būtība.

Ja izvēlējies glāzīti ar kafiju

Foto-Shutterstock

Tev patiešām pietrūkst to banālo minūšu, kuras var mierīgi pavadīt, baudot rīta kafiju vai pēcpusdienas tēju. Mierīgi malkot iecienīto dzērienu, gremdēties nesteidzīgās pārdomās – tas taču nav tik daudz prasīts no dzīves! Tev nepieciešams kaut īsu brīdi sajusties bezrūpīgi un viegli.

Ja izvēlējies kaktusu

Foto – Shutterstock

Tev pietrūkst omulības. Tev gribas radīt sev apkārt harmonisku atmosfēru. Tev nebūtu nekas pretī pārkārtot mājokli vai darbavietu, ieviest jaunus dizaina elementus un krāsas, neaizmirstot arī par kādu ērtu stūrīti atpūtai.

Ja izvēlējies pulksteni

Foto-Shutterstock

Šai gadījumā pilnīgi loģisks secinājums: tev pietrūkst laika. Pēdējā laikā tev bieži šķiet, ka dzīve vienkārši aizlido tev garām. Tu esi aizstrādājies un galīgi neatvelti laiku atpūtai. Piebremzē, viss ir tavās rokās!

Ja izvēlējies grāmatu

476747

Tev pietrūkst miera. Tu vēlies vienkārši iekārtoties uz ērta dīvāna, apsegties ar plediņu un paņemt rokās grāmatu, kuru jau sen gribēji izlasīt. Pārsteidzoši, bet šīs vēlmes piepildīšana patiešām dāvās tev jaunu elpu. Tad ko tu vēl kavējies?

Ja izvēlējies čemodānu

Foto: shutterstock.com

Ceļojumi un ekstrēma izklaide – tieši to tev arī vajag! Tu gribi visu uz laiku atstāt un doties pelnītā atvaļinājumā. Ak, jā, un pret jaunu čemodānu tev arī nebūtu iebildumu.

Ja izvēlējies lūpu krāsu

Foto – Shutterstock

Tev pietrūkst laika “sievišķīgām lietiņām”. Tu jau sen gribi sev sarīkot skaistumkopšanas dienu un ļauties masāžai, izveidot skaistu manikīru, pedikīru, atsvaidzinošu masku… Tikai un vienīgi sievietēm raksturīga vēlēšanās!

Saistītie raksti

Ja izvēlējies krāsas un otru
Tev pietrūkst laika vaļaspriekiem. Runa nav tieši par zīmēšanu, bet par to, ka esi pametis novārtā kaut ko tādu, ar ko biji aizrāvies. Ko tu proti? Dziedāt? Dejot? Izšūt? Nodarbojies ar to, jo tas vajadzīgs tavai dvēselei!

Ja izvēlējies brilles

Foto – Shutterstock

Tev pietrūkst bezrūpības. Tu gribi vienkārši gulēt un neko nedarīt, var pat nekur tālu nebraukt. Ak, jā, bet garšīgs kokteilītis un baseins arī netraucētu.

LA.lv