Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies pāri, kas varētu izšķirties un uzzini, cik ilga būs tava laulība0

Foto kolāža: kokteilis.lv

Izvēlies pāri, kas, tavuprāt, ir “visaizdomīgākais” un tev šķiet, ka viņi visātrāk izšķirsies – tā tu uzzināsi, cik ilga būs tava paša laulība!

Foto kolāža: kokteilis.lv

1. pāris
Tava laulība ilgs 50 gadus.
Mīlestība ir brīnumainas jūtas, vai ne? Tev izdosies atrast patiesu, skaistu un retu mīlestību. Jūsu mīlestība izturēs visas laika pārbaudes. Tu un tavs pašreizējais vai nākamais dzīvesbiedrs būsiet kopā veselus 50 gadus. Tas ir tik romantiski!

2. pāris
Tava laulība ilgs 62 gadus.
Jums būs neticama laulība, kuras gaitā jūs ar vīru vai sievu kļūsiet par daudz atbildīgākiem un gādīgākiem cilvēkiem. Jūs vienmēr dalīsieties gan priekos, gan bēdās, un jūsu laulība kļūs par piemēru bērniem, mazbērniem un mazmazbērniem!

3. pāris
Tava laulība ilgs 30 gadus.
Tavai laulībai būs gan kāpumi, gan kritumi. Jūs sastapsieties ar dzīves grūtībām, kāds no jums var padoties, kamēr otrs izglābs laulību no krīzes. Abi kļūsiet stingrāki un gudrāki, atbildīgāki par savu rīcību laulībā.

4. pāris
Tava laulība ilgs 20 gadus.
Laulība tev ir kaut kas svēts. Tā ilgs 20 gadus, šobrīd jūsu saikne vēl nav tik cieša, kā tai vajadzētu būt. Jūsu ceļā būs šķēršļi un problēmas, kas var izjaukt attiecības. Vienkārši vienmēr atceries, ka nevajag padoties – jācīnās par to, kas tev svarīgs!
Avots: Ourlife-fb.ru

LA.lv