Kokteilis
Testi

TESTS: izvēlies mitoloģisko tēlu un uzzini, kāds radījums dzīvo tavā dvēselē0

Foto: Esotericblog

Mitoloģiskais tēls, kas pirmais attēlā piesaistīs tavu uzmanību, atklās patiesību par tavu patieso raksturu un dzīves aicinājumu:

1. Pūķis

Pūķis neskaitāmās kultūrās simbolizē gudrību, labestību un spēju aizstāvēt vājākos.
Ja tu šajā attēlā pirmo pamanīji pūķi, tu esi tas cilvēks, kas izstaro mieru. Tavs noslēpums ir tavs neaptveramais jaukums, kas valdzina apkārtējos cilvēkus, pat tos, kas tevi tikko iepazinuši.
Dzīvē tu izvēlies darīt nevis runāt. Tu esi kaislīgs, mērķtiecīgs cilvēks. Tā vietā, lai kaut ko darītu slavas vai naudas dēļ, tu vienkārši dari lietas, kas iepriecinās citus.
Cilvēki tevi apbrīno, taču tu reti kam ļauj ielūkoties savā dvēselē. Tu vispār centies izvairīties no slavas un vislabāk jūties to cilvēku lokā, kurus tu mīli.

2. Vienradzis

Ja tu pirmo pamanīji vienradzi, tu esi no tiem cilvēkiem, kas visvairāk par visu ciena atklātību un godīgumu. Patiesība tavā dzīvē spēlē milzīgu lomu un tu ātri vien tiec vaļā no tiem cilvēkiem, kas, izmantojot melus, manipulē ar situāciju un citiem cilvēkiem.
Tu apkārtējiem liecies mierīgs un nosvērts cilvēks, tu izturies ar cieņu, taču brīdī, kad kāds tevi izaicinās vai sāpinās tos, ko tu mīli, tavas dusmas būs postošas. Neviens nespēj pretoties tev, kad tu esi nokaitināts un izmisis.

3.Sirēna

Sirēnas šķiet pārpasaulīgi skaistas, taču ir zināmas ar to, ka viņas apbur jūrniekus un pēc tam novelk jūras dzelmē. Biedējoši, vai ne?
Taču, ja tu pirmo pamanīji tieši sirēnu, tas nozīmē vien to, ka patiesībā tu esi ārkārtīgi atvērts un emocionāls cilvēks, kas spēj saprasties teju ar visiem cilvēkiem, kurus tu satiec savā dzīvē.
Tāpat tu esi ļoti gudrs, un precīzi zini, ko teikt cilvēkiem, kas lūdz tev pēc palīdzības. Tu esi dzīvesgudrs, kas dažkārt kontrastē ar tavu patieso vecumu, jo tu bieži vien jau agrā jaunībā esi kļuvis daudz stiprāks nekā vairums cilvēku mūža otrajā pusē.
Tev ir plaša dvēsele un tu esi gatavs veltīt savu laiku un emocijas citiem cilvēkiem pat tad, kad viņi tā īsti to nemaz nav pelnījuši. Tev tāpat piemīt ļoti radoša domāšana un cilvēki, kas tevi pazīst, ir pārsteigti, cik ļoti apbrīnojami tu raugies uz šo pasauli.

4. Fēnikss

Fēniksi ir vieni no apbrīnojamākajiem mītiskajiem tēliem. Un kā gan ne – ja viņi spēj atdzimt no pelniem!
Ja pirmā radība, ko tu pamanīji attēlā, ir tieši Fēnikss, tas nozīmē to, ka tu esi neticami optimistisks cilvēks, kas dzīvē aizvien meklē jaunas iespējas.
Tu spēj ticēt un saglabāt motivāciju neatkarīgi no tā, kādā situācijā tu atrodies un ar kādām grūtībām cīnies. Pat tad, kad viss ir nostājies pret tevi, tu nezaudē ticību un dodies uz priekšu. Kā tu to spēj? Jo tu zini, ka katrai problēmai ir sākums un gals.

5. Meitene elfs

Elfi ir mazi, infantili maģiski radījumi, kas apdzīvo vissenākās pasaules vietas. Kā zināms, viņi ir kaprīzi, rotaļīgi un bieži vien ar saviem nedarbiem kaitē cilvēku pasaulei.
Ja attēlā tu pirmo pamanīji tieši elfu, tad tu, kā noprotams, esi enerģisks cilvēks, kas spēj “atdzīvināt” jebkuru telpu un vietu, kurā tu tikko parādies.
Tev ir dabas dots talants mācīties jaunas lietas un justies labi, neatkarīgi no tā, kur tu atrodies. Faktiski tev ir nemitīgi vēlme apgūt kaut ko jaunu un iepazīt jaunas vietas un cilvēkus. Tev dzīvē vissvarīgākais ir iespaidi un tu nekad nesaki “nē” jauniem piedzīvojumiem.

6. Kentaurs

Ja tu pirmo pamanīji Kentauru, tu esi dzimis līderis, kas prot uzņemties atbildību. Tu nebaidies izrādīt iniciatīvu situācijās, kad citi cilvēki zaudē spēju spriest racionāli un tu zini, kā apvienot cilvēkus kādam kopīgam mērķim. Tu vienmēr esi bijis izcils komandas spēlētājs un tu nebaidies būt galvenais. Citi cilvēki tevi ciena, apbrīno un meklē pie tevis atbalstu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB aiztur Dobeles domes iepirkumu komisijas vadītāju
22 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: “Politiķiem ir bail šo lietu kustināt.” Uzņēmēju diskusija par atbalstu aktīvai rīcībai
49 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Stājies spēkā Ušakovam nelabvēlīgais spriedums strīdā ar Ķirsi
17 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda