Kokteilis
Stilo

TESTS. Izvēlies manikīru un uzzini ko jaunu par sevi!0

Koptas rokas vienmēr bijušas sievietes vizītkarte. Dāmas vienmēr centušās to veidot atbilstoši modes tendencēm, bet tādas daudzveidības modē vēl nav bijis nekad! Tomēr daudzas sievietes vienalga seko savam iecienītākajam stilam. Ieskaties attēlā un izvēlies manikīru, kas vislabāk patīk. Zemāk lasi tā saistību ar savu raksturu.

1. Ja dod priekšroku manikīram bez lakas, tas nozīmē, ka esi patstāvīga, pašpietiekama, visnotaļ apmierināta ar sevi. Tev patīk sava dzīve, un tu tajā nevēlies neko mainīt. Un tas ir labi!

2. Ja izvēlies košas, pamanāmas nagu lakas krāsas, tu, visticamāk, esi par sevi pārliecināta sieviete. Tu nebaidies rādīt pasaulei savu būtību un esi gatava iekarot jebkuras virsotnes. Tu esi drosmīga un izlēmīga.

3. Tu dievini zīmējumus, mirdzošus akmentiņus un dekoratīvos elementus? Tas nozīmē, ka tevi saista viss jaunais un interesantais. Tu nebaidies eksperimentēt! Jo jauns un interesants manikīrs uzlabo noskaņojumu un, kas zina, varbūt aiz stūra tevi jau gaida jauni brīnumi. Jābūt tiem gatavai!

4. Tev patīk manikīrs pasteļtoņos un klasiskais franču variants? Apsveicam, tu esi smalki jūtošs cilvēks. Dvēselē – visīstākā romantiķe. Tu vienmēr centies dzīvot harmonijā ar apkārtējo pasauli.

LA.lv