Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies laternu un noskaidro, kas tevi sagaida tuvā nākotnē0

Foto: Pixabay, kolāža: kokteilis.lv

Laternas jau neskaitāmus gadu simtus kalpo cilvēkiem kā ceļa rādītāji. Tāpēc piedāvājam jums testu, kas palīdzēs jums ieraudzīt, kas jūs sagaida tuvā nākotnē.

Laterna Nr. 1

Foto: Pixabay

Pavisam drīz jūsu dzīvē sāksies jauna un līdz šim neatklāta pieredze. Galvewnais, nebaidīties no pārmaiņām, jo šo jums sūta augstāki spēki. Tas būs periods, kad jūs uzzināsiet daudz jauna paši par sevi un par cilvēkiem, kas ir jūsu tuvumā.

Laterna Nr.2

Foto: Pixabay

Jūs nekad neesat aizdomājies par to, ka jūsu dzīve jau iepriekš ir “uzrakstīta” un jūs tāpat, iespējams, tā arī neesat sapratis, kāds ir tās galvenais mērķis. Jūsu gadījumā, cilvēks, kas bija vienkārši jūsu paziņa, kļūs par jūsu labāko draugu. Tas notiks tuvākajās dienās. Nesteidzieties ar secinājumiem, un jūs redzēsiet, ka patiesībā jums ir daudz vairāk, nekā jūs varējāt iedomāties!

Laterna Nr.3

Foto: Pixabay

Tieši šobrīd jūs domājat par kādām pārmaiņām savā dzīvē. Uzticaties kādam no saviem tuviniekiem, ieklausieties, ko šie cilvēki runā. Tāpat jums vajadzētu pievērst uzmanību tam, kā jūsu lēmumi ietekmē apkārtējos cilvēkus. Notikumi, kas norisināsies tuvā nākotnē būs jums labvēlīgi, ja jūs kļūsiet labestīgs un noderīgs pret citiem cilvēkiem.

Laterna Nr. 4

Foto: Pixabay

Laterna Nr. 5

Foto: Pixabay

Tagad jūs domājat par to, ka jūsu nākotne ir nezināma. Pats galvenais ir nebaidīties. Nākotnē jūs gaida daudz prieka un gaismas. Neapstājieties pie sasniegtā, jūs visu darat pareizi un esat izvēlējies pareizo ceļu.

Laterna Nr. 6

Foto: Pixabay

Jūsu dzīve ir jūsu enerģijas atspulgs, ar ko jūs piepildat savu šodienu. Jā, ne katru dienu cilvēks tic tam, ka karma piepildās, un tas ir pilnīgi normāli. Taču attiecībās pret citiem cilvēkiem vienmēr atcerieties, ka nākotnē jūs saņemsiet atpakaļ tieši to, ko “iesājāt” citos cilvēkos šodien, vakar un aizvakar…

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv