Kokteilis
Testi

TESTS: izvēlies kurpes un uzzini, kas esi: kalpone, princese vai karaliene0

Foto: Revolve; kolāža: kokteilis.lv

Katrai sievietei ir tiesības justies kā karalienei, tomēr tajā pat laikā skaidri jāsaprot, ka kādreiz viņa atļaujas būt izlutināta princese, bet kādreiz – kalpone. Izrādās, katrs no šiem “stāvokļiem” konkrētā dzīves periodā raksturo jūsu temperamentu.

Vēlaties noskaidrot, kas jūs esat šajā dzīves brīdī? Izvēlieties vienu kurpi, kas jums visvairāk iepatikusies, un uzziniet, kādā lomā savā dzīvē jūs šobrīd esat.

Kurpe Nr. 1
Jūs esat karaliene. Pieaudzis un nobriedis cilvēks ar vērtībām, kas ir svarīgas. Jūs zināt, kas jums nepieciešams no dzīves un netērējiet laiku lietām, kas neietilpst jūsu plānos. Tāda mērķtiecība nodrošina jums veiksmi. Jums ir lieliska gaume un skatiens uz dzīvi. Apkārtējiem ar jums ir interesanti kopā pavadīt laiku, jo jūs esat intelektuāla un protat iesaistīties sarunās turpat vai par jebkuru tēmu.

Kurpe Nr. 2
Jūs esat princese. Vecumam nav nozīmes, jo dvēselē jūs vienmēr jūtaties kā jauna meitene, kurai ir tiesības uz jebkurām iegribām. Nereti tas jums sagādā nopietnas problēmas attiecībās ar apkārtējiem. Jūs esat mīļa, skaista un labestīga, bet dažreiz jums tik ļoti gribas sev pievērst apkārtējo uzmanību, ka jūs sākat uzvesties kā izlutināts bērns. Ne visiem tas patīk, ir laiks to saprast.

Kurpe Nr. 3
Jūs esat kalpone. Jums ir dažas problēmas ar pašvērtību. Jā, jūsu pašvērtējums ir nedaudz pazemināts, tāpēc jūs nejūtaties labi ikvienā kompānijā. Ik pa laikam jūs cīnaties ar skumjām, bieži pārdzīvojat dažādas neveiksmes un dažkārt pie tām vainojat citus. Jums ir jāpārvar savas bailes un šaubas. Sāciet baudīt dzīvi!

LA.lv