Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies kuģi un uzzini savu dzīves ceļu0

Foto: Pexels

Vai tev reizēm dzīvē ir bijusi sajūta, ka tu esi pazaudējis savu dzīves orientieri? Ar ko sākt, kurp doties, ko pirmo izdarīt? Izmēģini šo testu! Tas palīdzēs tev tikt skaidrībā, ko tu vēlies sasniegt un kādā virzienā tev doties.

Apskaties attēlu un izvēlies to kuģi, kas tev šķiet vispiemērotākais tev un atbilst tavam dzīvesveidam. Neanalizē, vienkārši ieklausies savā intuīcijā. Izdevās?

Foto: ekrānuzņēmums no esotericblog

Noskaidro, ko tava izvēle nozīmē:

Pirmais kuģis

Tava izvēle liecina par to, ka tu esi pieradis dzīvot vienai dienai. Tu neko neplāno, tu ne pēc kā nekāro, tu neizvirzi sev pārāk tālus mērķus. Diemžēl šāda dzīves uztvere ar laiku var izspēlēt ar tevi kādu ļaunu joku. Iemācies savu nākotni plānot vismaz dažus soļus uz priekšu, izvirzīt sev mērķus. Pretējā gadījumā tu tā arī peldēsi “pa straumi” visur, kurp tevi nesīs viļņi.

Otrais kuģis

Tu esi pārāk ieciklējies uz sevi un savām problēmām. Lai izjauktu šo apburto loku, sāc beidzot ievērot, ka tev apkārt ir citi cilvēki. Un arī viņiem visiem ir savi prieki un savas bēdas (ne tikai tev).

Trešais kuģis

Tev ir viss, kas nepieciešams, lai tu justos laimīgs, izņemot veselo saprātu. Tu esi no tiem, kas aizraujas ar galējībām. No vienas puses tā nav slikta ideja, taču ne vienmēr. Iemācies pieņemt lēmumus, kad esi mierīgs un nosvērts, nevis rīkojies tad, kad esi emocionāli uzbudināts.

Ceturtais kuģis

Tavs dzīves ceļš ir radošs. Tu, visdrīzāk, dari kādu radošu profesiju un tādā gadījumā tu vari sevi realizēt par visiem 100%. Iespējams, tu esi sevī atklājis talantu, bet neesi vēl to licis lietā. Nedomā daudz, dari to, pēc kā ilgojas tava sirds!

Piektais kuģis

Saistītie raksti

Tev ir pēdējais laiks saprast, ka dzīve – tas ir pa īstam! Tu ļoti mīli sapņot, taču neko nedari, lai sasniegtu savus mērķus. Tu gaidi, kad viss atrisināsies pats no sevis. Tad, lūk: neatrisināsies! Sāc darīt kaut ko, lai tavi sapņi kļūtu reāli, citādi vari arī nokavēt.

Sestais kuģis

Tava izvēle liecina par to, ka tu neesi gatavs “iet uz pilnu banku”. Tu centies izvairīties no problēmām, nepatikšanām un diemžēl arī no atbildības. Darbā tu savus pienākumus “uzkrauj” kādam citam, ģimenē tu tā izrīkojies ar savām problēmām. Tā tu nekur tālu netiksi.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
40 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
10 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
31 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
15 minūtes