Daudziem patīk psiholoģiski testi. Vieni tos izvēlas tāpēc, lai par kaut ko pārliecinātos, citi grib kaut ko saprast, kamēr pārējiem tas ir veids, kā izklaidēties vai noskaņot sevi uz noteikta mērķa sasniegšanu.

Šis tests balstīts uz krāsu psiholoģiju un var pastāstīt kaut ko jaunu par tevi. Rezultāti tāpat atklās slēptas vēlmes par to, ko sagaidi no Jaunā gada.

koks

Izvēlējies savu koku? Tagad lasi rezultātus!

1. Ozols

Tu, visticamāk, esi no tiem, kuru glāze vienmēr ir līdz pusei pilna. Dzīve tev ir liels piedzīvojums, kas pilns negaidītu pārsteigumu.

Jaunajā gadā tevi gaida svarīgi un patīkami noteikumi, jo tu esi atvērts jauniem iespaidiem un gatavs pārmaiņām.

Tev nevajag justies sasaistītam un ierobežotam apstākļu dēļ. Tu dedz nepacietībā pēc jauniem sasniegumiem, un katrs panākums jaunajā gadā tev nesīs patīkamu pārsteigumu.

2. Lapegle

Iespējams, neatkarība ir tavs otrais vārds. Tev nepastāv ierobežojošu faktoru, kas varētu traucēt izvēlēties mērķi.

Tavas radošās spējas var ievērojami ietekmēt izredzes nākamajā gadā vairāk nopelnīt. Lai gūtu panākumus darbā, tev nav jāiegulda īpašas pūles: pietiek ar to, ka paliksi uzticīgs saviem principiem un pārliecība. Tad arī sasniegsi to, pēc kā tik ilgi esi tiecies.

3. Kļava

Šķiet, tu esi jūtīgs cilvēks. Domās par sevi un apkārtējo pasauli tu pavadi vairāk laika nekā citi cilvēki.

Nākamajā gadā tavā dzīvē parādīsies kāds cilvēks, ar kuru izveidosies harmoniskas romantiskas attiecības.

Neskatoties uz tavu pašpietiekamību, tev nekad nav garlaicīgi, bet dzīve kļūs daudzveidīgāka, un tajā parādīsies vieta veselīgam avantūrismam.

4. Alksnis

Tu, visticamāk, esi praktisks un līdzsvarots cilvēks. Kopā ar tevi ir ērti un omulīgi, jo tu ar abām kājām stāvi uz zemes. Un tevi var paļauties.

Lai gan tu pēc dabas esi stiprs cilvēks, reizēm tu ciet no tā, ka daudzi tevi uzskata par viegli ietekmējamu un sentimentālu personu. Šī iemesla dēļ ne viss attiecībās ar pretējo dzimumu izvēršas veiksmīgi. Bet ir labas ziņas – tieši jaunajā gadā daudz kas mainīsies uz labo pusi. Tu satiksi cilvēku, kas novērtēs tavu labo sirdi un necentīsies to izmantot.

5. Mirte

Tevi, šķiet, var raksturot kā pašpārliecinātu cilvēku. Tu visu kontrolē, nekad nepaļaujies uz veiksmi, bet tikai uz saviem spēkiem.

Tu neko neatstāj uz vēlāku laiku un esi apmierināts tikai tad, kad iecerētais sekmīgi pabeigts. Apkārtējie cilvēki jūt tavu iekšējo spēku, tāpēc nāk tev pretī un labprāt seko tev.

Pateicoties tavai neatlaidībai un atbildības sajūtai, jaunajā gadā tevi gaida veiksmīga karjeras attīstība, kas būs tevis ieguldītā darba loģisks rezultāts.

6. Plūme

Tu varētu būt mieru mīlošs un prātīgs cilvēks, kuram patīk pavadīt laiku kopā ar draugiem, tomēr arī vienatne tevi nebiedē.

Reizēm tev nepieciešams pabūt vienam, lai pārdomātu dzīves jēgu vai atpūstos no pasaules kņadas. Bet, lai gan brīva telpa tev ir nepieciešama, priekšā tevi gaida svarīgs brīdis, jo tavā pasaulē parādīsies cilvēks, kuram gribēsies atklāt savu dvēseli. Un tu nekļūdīsies.

7. Liepa

Visticamāk, tu esi par savām spējām pārliecināts analītiķis, uz kuru var paļauties. Tavs jūtīgums vienmēr palīdz tev saprast patiesi būtisko.

Tie, kas ir tikpat vērīgi un uzmanīgi, burtiski pagrūdīs tavā virzienā cilvēku, kurā tu saskatīsi īstu pērli. Tu satiksi personību ar tikpat smalku stila izjūtu, kura dzīvē kultūrai ir tikpat liela lomā kā tavējā.

8. Kastanis

Tevi var raksturot kā sapņainu un romantisku cilvēku. Tu atsakies uz visu skatīties no racionālās puses.

Tev svarīgi ir tas, ko saka jūtas un sirds. Atsakoties no laika pavadīšanas ar cilvēkiem, kuri noliedz romantiku un paļaujas tikai uz saprātu, tu tuvojies tam laimīgajam brīdim savā dzīvē, kad satiksi otru tādu pašu sapņotāju, kas neierobežos tavas emocijas un jūtu izpausmes.

9. Vītols

Tu, iespējams, esi ekstroverta personība. Tev patīk riskēt un uzņemties atbildību apmaiņā pret interesantu darbu.

Tu esi noguris no rutīnas un gaidi iespēju spēlēt galveno lomu notikumos. Pateicoties tavai iniciatīvai, tevi gaida pārmaiņas, kas palīdzēs iznākt starmešu gaismā.

Ko nozīmē tava izvēle?
Tevis izraudzītais koks liecina par to, kā tu uzver sevi un kādas pārmaiņas dzīvē šķiet nepieciešamas. Tāpat tas var kaut ko pateikt par personības slēpto daļu, kas tomēr var būt saskatāma no malas.