Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies koku un uzzini, kāds darbs tev ir vispiemērotākais0

Šī testa veidotāji apgalvo, ka tas viegli un ar pārsteidzošu precizitāti tev palīdzēs noteikt, kādam darbam tu esi vislabāk piemērots.

Interesanti, vai ne?

Tāpēc, netērējot laiku, apskati piedāvātos koku variantus. Tev ir 10 sekundes, lai izšķirtos par to, kurš variants patīk vislabāk un uzzini ilgi gaidīto atbildi uz jautājumu, kas svarīgs katram jaunam cilvēkam. Un tā, pārbaudām, kāds amats tev ir piemērots!

Tests ir izstrādāts Lielbritānijā pēc tā sauktā “Magic Circle” pasūtījuma. Tas ir neformālais nosaukums piecām vadošajām juridiskajām firmām, kuru galvenie biroji atrodas Lielbritānijā. Testa izveidotāji apgalvo, ka tas ar 94% precizitāti nosaka, kādam juridiskajam darbam ir piemērots cilvēks. Nav šaubu, ka šo pārsteidzošo testu var izmantot arī citu profesiju cilvēku testēšanai. Tāpēc izvēlies vienu no deviņiem kokiem, bet nedomā ilgāk par 10 sekundēm.

1. koks
Tu vienmēr centies būt labākais. Tev ir augsti personīgie standarti un ambīcijas. Tu nepārtraukti cītīgi strādā, bet tu neesi egoists. Tu strādā, jo patiesi vēlies šo pasauli padarīt labāku.

2. koks
Tu esi diezgan stingrs cilvēks. Bet tai pašā laikā cilvēki vienmēr jūtas brīvi tavā klātbūtnē. Tu novērtē gan personīgo, gan finansiālo labklājību, bet pēdējais ir priekšplānā.

3. koks
Tev viegli izdodas veidot attiecības ar cilvēkiem, jo tu esi atsaucīgs un saprotošs cilvēks. Tu uzmanīgi ieklausies, bet bez nosodījuma. Tev patiesi patīk palīdzēt cilvēkiem.

4. koks
Tu esi nepārspējams domātājs. Tavas domas un idejas ir tava lielākā vērtība. Tev patīk apspriest personiskas teorijas un uzskatus. Tu viegli komunicē ar tiem, kam patīk domāt un mācīties. Tu nekad nebūsi virspusējs.

5. koks
Tu esi no tiem cilvēkiem, kurus var saukt par stresa izturīgiem, un tu reti rūpējies par sīkumiem, un arī lielu problēmu gadījumā tu noteikti nekritīsi izmisumā. Bieži tu esi atslābināts. Tev patīk labi pavadīt laiku, bet līdzās tam nepazaudēt savu ceļu. Tu esi pārliecināts, ka ikvienam cilvēkam šajā pasaulē ir savs “ceļš” dzīvē.

6. koks
Tu esi atbildīgs cilvēks, kurš mīl un rūpējas par citiem. Tu esi ļoti neatkarīgs. Tu zini, ko vēlies, un nekad nebaidies iet pretī saviem mērķiem.

7. koks
Tu esi ļoti apburošs, spilgts un asprātīgs cilvēks. Tu cilvēkos radi uzticību un esi pilns entuziasma. Vienlaikus tev izmisīgi nepieciešama apbrīna un apkārtējo atbalsts.

8. koks
Tev piemīt augsts intelekts. Dažiem tāda tipa cilvēkiem kā tu intelekta līmenis sasniedz 145 IQ punktus vai pat vairāk, kas tiek uzskatīts par ģenialitātes pazīmi. Tu esi dzimis nodokļu advokāts.

9. koks
Tu esi emocionāls un jūtīgs cilvēks. Tavs radošums un dabiskā ziņkāre vislabāk tiks realizēta intelektuālā īpašuma jomā.
Ja tu izvēlējies vairākus variantus, tas ir pilnīgi normāli, jo daudzi no mums darbā izpilda vienlaikus vairākas funkcijas. Un briti pieņem, ka tāds cilvēks mīl savu darbu daudz plašākā izpratnē un spēs sevi parādīt dažādos amatos.

Ticēt vai neticēt testa rezultātiem ir katra paša ziņā. Bet aizdomāties par iegūto informāciju, mūsuprāt, vajag. Ja tu apjūc minējumos un domās darba sakarā, šis tests palīdzēs tevi ievirzīt pareizajā virzienā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Paaudžu maiņa “Skonto” grupā? Uzņēmumu vadību pārņem Rihards Rāvis
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Uz Latviju brauks jaunais Lietuvas prezidents Gitans Nausēda
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Tiešraides ieraksts: Latvijā tiek palaists pirmais 5G internets LMT tīklā
2 stundas