Kokteilis
Testi

TESTS: Izvēlies koku un noskaidro, kuras tavas rakstura īpašības novērtē apkārtējie0

Foto: yourtango

Mēs esam tik līdzīgi un reizē tik dažādi. Katram no mums ir savas rakstura īpatnības un iezīmes. Katram no mums ir savas dzīves vērtības, kvalitātes un uzskati.

Palūkojies apkārt un pievērs uzmanību līdzcilvēkiem, tu noteikti spēj raksturot viņu labākās un sliktākās rakstura iezīmes. It īpaši, ja cilvēku pazīsti jau sen. Tādā situācijā tu noteikti vari spriest par viņa dominējošāko rakstura īpašību, kuras dēļ jums izveidojušās tik labas attiecības un kuras dēļ viņu novērtē arī apkārtējie.

Neskatoties uz to, ka ikviens no mums var spriest par apkārtējiem, nākas atzīt, ka ne vienmēr ir viegli nosaukt savas labākās rakstura īpašības. Īpaši tās, kuras novērtē apkārtējie. Tāpēc šis personības tests tev palīdzēs to noskaidrot. Aplūko attēlu un izvēlies vienu no kokiem. Konkrētais koks atklās tavas rakstura īpašības, kuras novērtē apkārtējie.

1. Tu esi atbildīga un spēj saglabāt vēsu prātu

Tu esi viens no uzticamākajiem cilvēkiem, kādu tavi draugi un ģimene vien varētu vēlēties. Tu esi atšķirīga no citiem, jo visu dari ar lielu atbildības sajūtu un smaidu. Turklāt, tu jūties lieliski palīdzot citiem. Tu lieliski proti izvairīties no konfliktu situācijām, jo tev piemīt lieliskas komunikācijas prasmes. Turklāt, tu lieliski spēj izvirzīt kompromisus. Dažkārt tu pat nepretojies notiekošajam, jo, saglabājot mieru un vēsu prātu, tu apzinies, ka visu iespējams nokārtot.

2. Tu esi iejūtīga un spēj sadarboties

Tu esi dāvana visai sabiedrībai. Tu lieliski spēj sadarboties un komunicēt ar katru, ko satiec. Vēl jo vairāk, tava palīdzība ikvienam ir daļa no tā, kas tu patiesībā esi. Tu esi ļoti pacietīga un mīloša personība, kas padara tevi par to cilvēku draugu lokā, pie kura vēršas, kad nepieciešams drauga plecs, padoms vai atbalsts. Tu bieži vien aizmirsti padomāt par sevi, rūpējoties par apkārtējiem. Šī iemesla pēc vienmēr atceries, tu esi dāvana, tāpēc atlicini laiku arī sev.

3. Tu esi neiedomājami gudra un spēj pateikt paldies

Iespējams ne reizi vien savā dzīvē esi saņēmusi jautājumu, vai tu esi normāla? Un tas tikai tāpēc, ka šie cilvēki apbrīno tavu intelektu, spriestspēju un atjautību visās dzīves situācijās. Pateicoties savai gudrībai, tu vienmēr esi soli priekšā apkārtējiem. Turklāt, tavs intelekts tevi nebūt nepadara par augstprātīgu. Tieši pretēji, tu esi ļoti augstsirdīga persona, kura vienmēr būs gatava sniegt padomu un palīdzēt dažādās dzīves situācijās.

4. Tu esi radoša un iejūtīga

Tu spēj izcelties pat lielākajā ļaužu pūlī. Jautāsi kāpēc? Jo tu esi tik radoša un unikāla. Tavs radošais fokuss ir tas, kas tevi ikdienā vada virzīties uz priekšu, sasniegt jaunus mērķus un sniegties uz jaunām virsotnēm. Tu noteikti neesi no tiem, kas var sēdēt rokas klēpī salikuši, jo tev jābūt nebeidzamā kustībā. Tu esi ļoti iejūtīga. Šī īpašība tev palīdz veidot jēgpilnas un emocionālas attiecības ar cilvēkiem, kas ienāk tavā dzīvē.

5. Tu esi īsts darba rūķis

Tu esi viens no tiem cilvēkiem, kas nekad nebeidz strādāt, jo gluži vienkārši izbaudi darba procesu. Izvirzot mērķi, tu apzinies, ka darīsi savu darbu bez pārtraukumiem, lai tikai sasniegtu iecerēto rezultātu. Tava mērķtiecība un apņēmība ir apbrīnas vērta, taču atceries, ka ilgstoša fiziska un emocionāla slodze var radīt nopietnas veselības problēmas. Iemācies paņemt pārtraukumus, lai kvalitatīvi sasniegtu savus mērķus.

6. Tev ir bagāta iztēle un tu spēj koncentrēties

Kamēr lielākā daļa cilvēku vienmēr izvēlas iet vienkāršāko un drošāko dzīves ceļu, lai sasnigtu izvirzītos mērķus, tu vienmēr būsi atradusi ko jaunu un unikālu. Tavām domām ir neiedomājams spēks, turklāt, pat situācijās, ja tavs izvēlētais dzīves ceļš būs krietni sarežģītāks, tu no tā gūsi daudz vērtīgākas mācības, nekā izvēloties iet ierasto. Turklāt tu visu dzīvē dari ar precizitāti, nezaudējot bērnišķību un prieku.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
OIK no rēķiniem pārcels uz budžetu: ko ministrija domā ar “piesārņotājs maksā”?
13 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu
50 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
5 stundas