Kokteilis
Testi

TESTS: izvēlies koku un noskaidro, kāds partneris tev ir piemērots mīlestībā0

Foto: Pexels; kolāža: kokteilis.lv

Protams, tu esi daudzas reizes sev jautājis – kādu dzīves ceļu izvēlēties, kāds būs vispareizākais ceļš? Un esi, visticamāk, nonācis pie secinājuma, ka ir ārkārtīgi svarīgi ieklausīties savā sirdsbalsī un sekot savai intuīcijai.

Un tā, izpildot šo testu – izvēloties vienu no šiem skaistajiem kokiem, rezultāti tev atklās, kāds būtu tavs pareizākais dzīves ceļš!

Pirmais koks

Šo koku izvēlas stiprie, drosmīgie un izlēmīgie cilvēki, taču tajā pat laikā viņi ir romantiski, maigi un ar plašu sirdi. Tu esi par sevi pārliecināts, tu viegli adaptējies grūtībām un vari tās pārvarēt. Attiecībās ar citiem cilvēkiem tev ir raksturīgs ir mazliet “ķircinošs” tonis – tev vajadzētu izturēties pret citiem vairāk atklāti, kas noteikti uzlabotu attiecības ar apkārtējiem.
Savukārt ģimenē šie cilvēki ir uzticami un radoši. Viņi nekad neļaus dažādām sadzīviskām problēmām ietekmēt ģimenes laimi.

Otrais koks

Tu esi dzīvesgudrs un uzstājīgs cilvēks, lai gan dažkārt tu pilnīgi ignore citu cilvēku viedokli, tu vienmēr uzticies tiem cilvēkiem, kas tavās acīs ir autoritātes. Tev dzīvē vienmēr ir skaidrs mērķis, uz kuru tu mērķtiecīgi soļi.
Attiecībās ar pretējo dzimumu tu esi stabils un saprātīgs, taču tev ir raksturīgas straujas emocionālās svārstības. Tev piemērots būs tāds partneris, kas ir nosvērts un vienlaicīgi spēs atbalstīt tevi tavos lēmumos.

Trešais koks

Tu esi ļoti maigs cilvēks, tevi raksturo romantika un estētika. Tu daudz koncentrējies pats uz sevi, vari uzklausīt arī citu cilvēku viedokli, tomēr parasti uzskati, ka vissvarīgākais ir tieši tavs viedoklis. Tu esi laipns un pozitīvs, centies izbēgt no strīdiem un izvēlēties kompromisus.
Attiecībās tu meklē stipru otro pusīti, kas būs tavs acuraugs un atbalsts. Tevī ir daudz mīlestības un enerģijas, kas noslāpē negatīvās jūtas un ģimenē ienes mieru.

Ceturtais koks

Tu esi cilvēks, kas vienmēr ievēro divus principus – godīgums un kārtība. Tev dzīvē vispār ļoti svarīgi ir principi un noteikumi. Tev nepatīk konflikti, tāpēc tu no savas dzīves izsvītro ikvienu, kas ir tendēts uz strīdiem. Tu neesi kautrīgs, taču esi rezervēts attiecībās ar svešiniekiem. Tev patīk viss jaunais un neizzinātais. Attiecības ar citiem cilvēkiem tu veido tikai tajā gadījumā, kad saredzi ar šiem cilvēkiem kopīgu nākotni.
Savukārt attiecībās ar mīļoto cilvēku tu parasti centies būt līderis, taču, ja tā nekas nesanāk, tu vari kļūt arī par “pasīvo” partneri – viss ir atkarīgs no tā, cik ļoti svarīgs tev ir mīļotais cilvēks. Tev piemīt stipra un harizmātiska personība.

Piektais koks

Tu esi ļoti emocionāls cilvēks, kas var viegli “aizsvilties”, un tikpat viegli “atdzist”. Attiecības ar citiem cilvēkiem ne vienmēr ir gludas, tu bieži iesaisties dažādos strīdos. Taču dažreiz tieši strīdi tās nostiprina.
Attiecībās ar mīļoto cilvēku tu centies būt miermīlīgs un nosvērts, taču tev ir vajadzīgs ļoti pacietīs un nosvērts partneris, kas atturēs tevi no galējībām, kuras tu vari pieļaut strīdu laikā.

LA.lv