Kokteilis
Testi

TESTS: izvēlies kleitu un uzzini, ko tā vēsta par tavu sievišķību!1

Veikali vai pušu plīst no dažādu kleitu modeļu pārpilnības. Klasiski un ultramoderni jaunumi, vakartērpi vai varianti jebkuram gadījumam. Par krāsu vispār nerunāsim! Tomēr jāatzīst, ka ikvienai sievietei ir divi trīs iecienītākie modeļi.

Tāpēc piedāvājam vienkāršu testiņu. Ātri apskati piecas kleitas un izvēlies to, kas visvairāk iepatikās. Lūk, ko par tavu raksturu liecina katra izvēle.

1. Sievišķīga un romantiska

Tu pēc savas būtības esi nedaudz naiva. Tu bez šaubām zini, kā iekārtota šī pasaule, bet reizēm labāk dod priekšroku skatīties uz to caur rozā brillēm. Tev ir lieliski attīstīta intuīcija, un tu seko savai sirdij, nevis prātam.

Dzīvesbiedru tu meklē tādu, kas palīdzēs un dos padomu grūtā situācijā. Ieskaties, šķiet, tieši tāds pielūdzējs ir kaut kur tepat netālu. Ļauj viņam sevi aplidot!

2. Aristokrātiska un izsmalcināta

Tev ir spēcīga enerģētika. Par tādām kā tu mēdz teikt “sieviete ar lielo burtu”. No tevis dvesmo sievišķība un izsmalcinātība. Pat sportiskā apģērbā tu izskaties pievilcīgi.

Tev ir milzum daudz pielūdzēju, kas apber tevi ar komplimentiem. Tu sevi augstu vērtē un liec saprast, ka pret tevi pienācīgi jāizturas.

3. Īsta mīkla

Tādas sievietes vīriešu acīs ir bezgalīgi saistošas un interesantas. Pat ja esi precējusies ar vīru jau 20 gadus, tu pamanies saglabāt savu noslēpumainību. Tava personība ir daudzšķautņaina un unikāla. Tu apbur vīriešus jau pirmajās iepazīšanās sekundēs.

Parasti sievietes, kurām patīk šis modelis, ir ļoti skaistas, bet uzskata, ka tas nav galvenais dzīvē. Ja esi satikusi savu otro pusīti, tu viņam saglabā uzticību un esi gatava kopā doties kaut uz Marsu.

4. Ideālā sieva

Par šādu sievieti sapņo ikviens vīrietis. Mājās tev vienmēr viss ir spodrs un kārtīgs, uz galda – siltas vakariņas, bet tu pati – apģērbta kā no stila žurnāla lappusēm. Tu spēj būt gan gādīga māte, gan kaislīga mīļākā.

Tev ir dabas dots talants vadīt cilvēkus, tāpēc vari kļūt par priekšnieci darba vietā. No tevis baidās, bet ciena.

5. Sirsnīga un labsirdīga

Šķiet, nav uz zemes par tevi labsirdīgāka cilvēka. Jaunībā tu bieži apdedzinājies mīlestībā, bet līdz ar gadiem spēji izdarīt pareizus secinājumus. Tu sevi pienācīgi novērtē un liec pirmajā vietā. Atceries, ka vīrieši mīl sievietes, kas sevi ciena. Neļauj nevienam sev darīt pāri, un tad iegūsi patiesu laimi un prieku par dzīvi!

Bet kādu kleitu izvēlējies tu? Pastāsti to komentāros, un, ja tests iepatikās, dalies ar draudzenēm!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
1 stunda
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Sandra Dieziņa: Vai nepieļaus “universāla partijas cilvēka” nonākšanu amatā? 1
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Otrdien daudzviet Latvijā stipri līs un dārdēs pērkons
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
1 stunda