Uzmanīgi aplūko šīs četras brīnišķīgās kārtis un ļauj savai zemapziņai izvēlēties to, kura visvairāk patīk.

1. Prieka un cerību kārts
Šī kārts liecina par to, ka jūsu dzīvē drīz gaidāmas pārmaiņas. Viss, kas ar jums noticis līdz šim, ir noticis tāpēc, ka jums bijis jāmācās būt stipram. Tagad ir pienācis laiks ticēt tam, ka viss, kas jūs dzīvē sagaida turpmāk ir cerību un prieka pilns. Jums tā ir jāiemācās dzīvot – ar prieku un cerību, un nekā citādi. Ir pienācis laiks atgriezties pie tiem sapņiem, kurus dažādu iemeslu dēļ jūs pagatnē “pazaudējāt”. Atcerieties, ka Visums vienmēr palīdz tiem, kas ir ceļā uz mērķiem, nevis tos aizmirst.

2. Mierinājuma kārts
Šī kārts atgādina par to, ka iespējams, jūs neprotat uzņemties atbildību par tām lietām, kas notiek jūsu dzīvē. Naids un niknums nekad nav tie labākie draugi un pavadoņi. Atcerieties, ka pēc dabas jūs esat gudrs cilvēks. Iemācieties kontrolēt savu dzīvi ar saviem lēmumiem un reakciju. Iemācieties tikt galā ar naidu, liekot lietā mīlestību, ietiepību – ar labiem argumentiem, un jūs pavisam drīz redzēsiet, ka kļūstat laimīgāks un jūsu attiecības ar cilvēkiem uzlabojas. Iemācieties nomierināties: neļaujiet notikumiem novilkt jūs jūras dibenā.

3. Drosmes un atbildības kārts
Vai šodien jūs patiesi darāt to, kas palīdzēs jums rīt būt tur, kur jūs vēlaties? Atcerieties, ka jūsu liktenis ir jūsu paša rokās. Šī iemesla dēļ nospraudiet mērķus, uzlādējieties ar drosmi, pacietību, izturību un mīlestību un katru dienu ejiet tuvāk savam mērķim. No tā nav jābaidās! Jo tad, kad jūs zināt, ko jūs vēlaties sasniegt, jūs zināt arī ceļu uz to. Esiet vairāk drosmīgs un atbildīgs!

4. Iztēles un jaunu iespēju kārts
Šīs kārts izvēle liecina par to, ka jums vajadzētu uz savu dzīvi paskatīties “cita cilvēka” acīm – gluži kā bērnam! Ļoti bieži mēs dzīvē kaut kur steidzamies, tā rezultātā pazaudējot tos mazos ikdienas brīnumus, kurus sastopam ceļā ik dienu, tādā veidā bieži arī “pazaudējam” sūtījumu, ko mums ir devis Visums. Iemācieties būt mazliet bērns un ļaujiet vaļu iztēlei!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem