Kokteilis
Testi

TESTS: izvēlies kaķi un uzzini, kādas attiecības tevi var darīt laimīgu0

Foto: Pexels; kolāža: kokteilis.lv

Katrs cilvēks savā dzīvē meklē savu personīgo laimi. Daudzi cilvēki pirms rod savas privātās dzīves laimi iziet garu, garu ceļu, meklējot savu otro pusīti. Taču, iespējams, šis ceļš būtu daudz īsāk, ja vien tu zinātu, kāds dzīves partneris tev ir vispiemērotākais.

Iespējams, ka šis tests var palīdzēt tev to noskaidrot – izvēlies kaķi, kas tev simpatizē visvairāk un uzzini, kāds partneris attiecībās tev ir vispiemērotākais.

Melns kaķis

Tu esi ļoti neatkarīgs cilvēks savos spriedumos un uzskatos. Tev ir pilnīgi vienaldzīgs citu cilvēku viedoklis. Tu savā rīcībā un uzskatos balsties tikai pats uz saviem uzskatiem un pieredzi. No partnera tu attiecībās sagaidi, lai viņš būtu arīdzan spontāns un viņam patiktu pārsteigumi. Cilvēks, kas tāpat kā tu, dievina brīvības sajūtu, būs tavs ideālais partneris.

Pelēks kaķis

Tu esi mierīgs un nosvērts cilvēks, kas attiecībās meklē stabilitāti. Tev nepatīk pārsteigumi un negaidītas situācijas. Visaugstāk par visu tu vērtē spēju uzticēties. Tev ir ļoti svarīgi, ka tavs partneris tevi saprot un atbalsta tavos lēmumos.

Raibs kaķis

Saistītie raksti

Tu ceri, ka tu kādreiz satiksi tādu cilvēku, kas spēs uzņemties atbildību par jūsu abu dzīvi. Tev ikdienā ir ļoti nepieciešams atbalsts un cilvēks ar stingru mugurkaulu. Tevi vilina tieši šīs rakstura īpašības, jo tu pats bieži sevī šaubies un nespēj pieņemt lēmumus.

Ruds kaķis

Tev attiecībās svarīga ir brīvības sajūta un spēja saglabāt savu neatkarību. Tu nekad necietīsi sev blakus cilvēku, kas tev norāda, ko tev darīt un kā. Tev ļoti būtiski ir attiecībās sajust arī maigumu un mieru. Tavs ideālais partneris ir cilvēks, kas tāpat kā tu, ciena brīvību, bet vienlaikus ir stiprais plecs, kas vienmēr ir tev blakus vajadzīgajos brīžos.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
“Sibīrijas Krusti” no Skotijas atceļo uz Sunāksti
12 minūtes