Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies kaķi un noskaidro, ko tu patiesībā gaidi no attiecībām0

Foto: Pixabay/ Pexels; kolāža: kokteilis.lv

Viss, kas jums jādara, lai izpildītu šo testu – jāaplūko četru kaķu fotogrāfijas un jāizvēlas tas, kurš jums šķiet vissimpātiskākais.

Jūsu atbilde atklās to, kāds mīļotais cilvēks jums ir vispiemērotākais un kādas attiecības jūs meklējat.

Kaķis Nr. 1

Ja jūs izvēlējāties šo kaķi, acīmredzot, jums nepavisam nav vienalga, ko par jums runā un domā. Tas ir skaidrs tāpēc, ka melniem kaķiem ir ļoti slikta reputācija: viņus uzskata par “sliktu” zīmi, kad, piemēram, pārskrienot ceļu, tic, ka ir gaidāma nelaime. Taču patiesībā jums neinteresē tas, ko citi runā: jums svarīgāk ir sekot savai sirdsbalsij, lai arī kurp jūs nedotos.

Šī iemesla dēļ jūs meklējat partneri, kas arī mazlietiņ, kopā ar jums, būs gatavs pārkāpt dažādus noteikumus. Kāds, ar kuru kopā jūs varētu doties uz bīstamu un neapdzīvotu salu, kāds, ar ko jums kopā nebūtu bail izlēkt ar izpletni un uzkāpt augstākajā kalnā – šis kāds būtu tas cilvēks, ar ko jūs varētu pavadīt kopā visu savu dzīvi.

Kaķis Nr.2

Ja jūs izvēlējāties rudu kaķi, jūs esat mierīgs cilvēks, kas patīk mierīga dzīve bez lieliem pārsteigumiem. Tāpat kā šie skaistie kaķi, jūs esat mierīgs, laipns un maigs cilvēks. To pašu jūs sagaidāt no sava partnera – uzticams un mīļš cilvēks. Jums tāpat arī ir svarīgi, lai šim cilvēkam jūs būtu pats pasaules centrs.

Kaķis Nr.3

Ja jūs izvēlējāties trešo kaķi, tas ir tāpēc, ka jūs esat ļoti sabiedrisks cilvēks – jums svarīgi ir cilvēki jums apkārt un viņu viedoklis. Tāpēc jums ir nepieciešams tieši tāds pats partneris. Iespējams, jums vajadzētu partneri ar “biezāku ādu”, jo dažkārt jūs lieki pārdzīvojat par to, ko domā un kā rīkojas citi. Ne vienmēr tam ir jāpievērš uzmanība! Jums blakus ir vajadzīgs cilvēks, kam nebūs problēmu izrādīt savas jūtas un mīlestību pret jums, jo jums tas ir ļoti svarīgi.

Kaķis Nr. 4

Un visbeidzot, ja jūs izvēlējāties pēdējo kaķi, tas ir tāpēc, ka jūs esat ļoti neatkarīgs cilvēks. Jūs meklējat kādu, kas vienmēr un visās dzīves pozīcijās būs kopā ar jums, bet ļaus jums palikt individuālai personībai. Tieši jūs esat tas, kas izlemj – ar ko jums būt kopā un vai šis cilvēks būs īstais. Taču pat tad, kad jūs šādu cilvēku satiekat, jūs kādu laiku ieturat drošu “distanci”, lai par to pārliecinātos. Tamdēļ jūsu ideālais partneris var būt tāds cilvēks, kas no jums nav atkarīgs.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone ir pārliecināta: “Pēc paražām piektdienā nevar sākt neko jaunu”
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: vācietis Jorans uzraksta sirsnīgu dziesmu par savu suni, kurš “ir letiņš”
9 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Augstprātīgi? 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuru “iedomība” patiesībā ir tikai ārējā maska
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Prasībām par minimālo skolēnu skaitu neatbilstu lielākā daļa vidusskolu
11 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atbalsta plānu rezidentiem algu palielināt par 20%, bet pārējiem mediķiem – par 10%
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Spēļu prakses iegūšanai Balceru nosūta uz AHL
25 minūtes
LE
LETA
Latvijā
NEPLP varētu sodīt “All Media Baltics”
36 minūtes
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
3 stundas