Internetā ir daudz dažādu testu, kuri ir drīzāk neliela izklaide vai spēle, bet šo testu izgāja vairāki pāri un jutās pārsteigti. Pārliecinieties, vai arī jums būs tāpat.

Izpratne par mīlestību ir atkarīga no tik daudziem faktoriem: audzināšanas, iepriekšējās pieredzes, vispārējā attīstības līmeņa un, lai cik vecmodīgi tas neskanētu, no sabiedriskā stāvokļa. Tas, kā tu saproti laimi, var daudz pastāstīt par to, kā tu mīli. Vai esi gatava uzzināt savu mīlestības izpratni?

Piedāvājam nelielu testu, kas, iespējams, atklās kaut ko jaunu par jūsu attiecībām. Viss, kas jādara – izvēlieties, jūsuprāt, laimīgāko pāri. (Abi ar mīļoto cilvēku!).

Pāris Nr. 1
Tu redzi mīlestību kā ielu ar divvirzienu satiksmi: mīlošā laime ir atkarīga no mīlētā laimes. Un otrādi. Jūsu attiecības ir sirsnības, savstarpēja siltuma, komforta un kopējas jautrības apvienojums. Tevi var dēvēt par patstāvīgu un pašpietiekamu cilvēku, bet tas nemazina mīlestības un attiecību nozīmi dzīvē. Vienkārši dienu virpulī tā ir vēl viens puzles gabaliņš.

Pāris Nr. 2
Tu tici mūžīgai mīlestība un, jāsaka, jūsu gadījumā tā patiešām var kļūt par iespējamību. Tu var veltīt visus dvēseles spēkus tam, lai mīļtajam būtu labi un nepadodies, ja kaut kas nav ideāli.

Mīlestību tu redzi kā ceļu visas dzīves garumā, pilnu laimes un kopīga darba, kuru pastiprina spēcīgas jūtas. Tu iegūsti spēku, kad jūties mīlēts, un drosmi, kad mīli.

Pāris Nr. 3
Tīrība un skaistums – lūk, divas jūsu attiecību svarīgākās sastāvdaļas. Būt mīlētam tev nozīmē augt un attīstīties kopā, roku rokā. Dalīties visā, ko sagatavojusi dzīve, ar otru, sniedzot mīļotajam cilvēkam brīvību, kad tas nepieciešams. Tev nav lielākas laimes, kā pārliecība, ka tevi mīl. Par to, kāds vai kāda esi un pat par spīti tam.