Psiholoģijā ir daudzi un dažādi testi, kas var palīdzēt iepazīt sevi un apkārtējos no ļoti negaidīta aspekta. Vieni no interesantākajiem, mūsuprāt, ir attēlu testi, kuros parasti tiek “iedarbināta” zemapziņa.

Arī šis tests ir šķietami ļoti vienkāršs: izvēlies savu sapņu māju un uzzini, ko nozīmē šī izvēle!

1. Ja tu izvēlējies lauku namiņu

Tu esi dzimis romantiķis. Dod priekšroku nevis skaļām ballītēm, bet mierīgiem un omulīgiem vakariem pašu tuvāko cilvēku lokā. Pūlis tevi nogurdina, tāpēc tu centies vairāk laika pavadīt vienatnē. Visticamāk, pēc rakstura tu esi introverts. Ir maz cilvēku, kuriem tu pilnībā uzticies, bet uz tiem tad arī paļaujies par visiem simt procentiem.

Lai gan pēc dabas nedaudz noslēgts, tu esi pašpietiekams cilvēks, kurš zina, ko vēlas no dzīves. Tevi nekad nemoka vientulība, un tu vari ilgu laiku nodzīvot viens pats un justies labi.

2. Ja tu sapņo par senatnīgu dzimtas pili

Tu esi cilvēks ar konservatīviem uzskatiem, kurš vienmēr ievēro tradīcijas un seko paradumiem. Tev grūti nogriezties no iemītām taciņām, jebkuras pārmaiņas tev šķiet grūtas. Tu esi konsekvents, stabils un disciplinēts darbinieks, kuru priekšniecība, visticamāk, augsti novērtē. Lai izlemtu mainīt darbavietu, tev vajadzīgs ilgs laiks.

Saskarsmē ar apkārtējiem tu nereti esi cinisks, uz citiem skaties no augšas. Daudzi uzskata tevi par snobu un pedantu, tu starp citu neiebilsti.

3. Ja tu izvēlējies namiņu uz riteņiem

Sirds dziļumos tu esi mūžīgais ceļotājs. Paralēli reāliem braucieniem tu ceļo savos sapņos. Šī iemesla dēļ tu mēdz būt nedaudz izklaidīgs, pastāvīgi lidinies kaut kur mākoņos.

Apkārtējie tevi uztver kā labsirdīgu un nekaitīgu cilvēku, daži pat par mūžīgo bērnu.

Tavas avantūras un kaislība uz visu jauno viņiem šķiet nevietā. Tomēr tev tik un tā patīk viss neizpētītais, pret mājas komfortu tu esi praktiski imūns.

4. Ja tu iepatikusies modernā augsto tehnoloģiju māja

Tu esi cilvēks, kurš vienmēr ir informēts par visiem jaunākajiem notikumiem. Ja tu dodies iegādāties apģērbu, tas vienmēr būs ultramoderns. Ja runa ir par gadžetiem, tev vienmēr vajadzīgi paši jaunākie.

Tev patīk ērtības, bet tev tās nozīmē minimālismu: pie rokas vienmēr jābūt tikai visnepieciešamākajam, un nekāda haosa, sīkumu un nieku.

Tu esi samērā atturīgs un tiešs cilvēks, kurš neceremonējas ar citiem. Ja tu esi vadītājs, padotie, visticamāk, nedaudz no tevis baidās.

5. Ja tu uzmanību piesaistīja “dejojošā māja”

Tev patīk radošs process jebkurās izpausmēs. Pat ja tava profesija nav saistīta ar mākslas jomu, tu proti radoši uztvert jebkuru uzdevumu.

Tu esi nepastāvīgs cilvēks, tavs viedoklis par vienu un to pašu jautājumu var mainīties pat vienas dienas ietvaros. Tev ir daudz draugu, tu dievini komunicēšanos un nespēj nosēdēt četrās sienās.

Tev ir spilgti attīstīta iztēle. Tu esi novators un bieži vien radi pašas trakākās un ģeniālākās idejas.

6. Ja tu izvēlētos lepnu villu

Tu esi cilvēks – svētki, kurš necieš garlaicību un vienmuļību. Literatūrā tavs tēls atgādina Lielo Getsbiju.

Kad tas nepieciešams, tu vari arī pastrādāt un ieguldīt daudz pūļu mērķa sasniegšanā, bet arī atpūties ar vērienu.

Tu neciet ierobežojumus, centies dzīvot ar plašu vērienu. Visticamāk, tu svaidies ar naudu pa labi un pa kreisi. Tev ir daudz draugu, daļa no kuriem ar tevi kontaktējas, tikai pašu izdevīguma vadīti.