Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies guļamistabu un uzzini, kāds cilvēks tu esi0

Foto: Pexels; kolāža: kokteilis.lv

Vienkāršs tests, kas bez pierāda, kādas īpašības tev dzīvē ir vissvarīgākās un kā tevi uztver apkārtējie. Lūdzu, izvēlies guļamistabu, kas tev patīk un izlasi tās aprakstu!

1. Tu esi atvērts cilvēks
Tu izvēlējies guļamistabu, kurā ir daudz gaismas un lieli logi, kas nozīmē, ka tu ne pārlieku uztraucies par to, ko par tevi padomās citi. Un vēl tas nozīmē, ka tev ļoti patīk ceļot un tu vienmēr esi atvērts jauniem iespaidiem.

2. Tu esi stilīgs
Tu lieliski zini, ko vēlies un kā to panākt. Tāpat tu lieliski orientējies modē un ar savu vizuālo izskatu akcentē to, ka esi stiprs, mērķtiecīgs un neatkarīgs cilvēks.

3. Tu esi līdzcietīgs
Šādā istabā tava draudzene justos ļoti komfortabli pēc tam, kad būtu izšķīrusies no mīļotā vīrieša un atbraukusi pie tevis, lai tu sniegtu viņai atbalstu. Šī guļamistaba ir ērta, gaiša un aristokrātiska. Viņa te justos kā īsta princese, tāpat kā tu pati – katru dienu. Tev dzīvē ļoti svarīgi ir draugi.

4. Tu esi radošs
Palūkojies uz šo istabu! Te ir tik daudz detaļu un nianses – un tās lieliski ir saskaņotas. Tieši tāpat kā tavas personīgās rakstura īpašības un dzīves vērtības.

5. Tu esi racionāls
Tu esi racionāls cilvēks un analizē notikumus sev apkārt, visticamāk, tavs mīļākais sporta veids ir joga, tu ikdienā lieto dabisku kosmētiku un centies ēst veselīgu uzturu. Tu mīli šo dzīvi un to, kas tev ir apkārt.

6. Tu esi neatkarīgs
Tu šajā guļamistabā jūties kā karaliene vai karalis. Iespējams, tu esi ļoti turīgs cilvēks, bet ļoti labi apzinies, ka naudai dzīves vērtībās ir salīdzinoši maza nozīme. Tava dzīve ir krāšņa, tajā notiek ļoti daudzas lietas. Tu vienmēr rodi sevī spēku, lai dotos uz priekšu arī pēc sāpīgiem kritieniem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv