Kokteilis
Dzīvo

TESTS: izvēlies eņģeli, kas tev iepaticies un uzzini drīzu nākotni0

Kolāža: kokteilis.lv

Eņģeļi var atnest gan pozitīvas ziņas, gan pasargāt cilvēku no nepatīkamiem notikumiem, bet ne tikai – tie spēj paredzēt arī drīzu nākotni. Vēlaties uzzināt par savējo? Izvēlieties eņģeli, kas jums visvairāk iepaticis un uzziniet, kas ar jums pavisam drīz notiks.

Eņģelis Nr. 1
Jūs izvēlējāties eņģeli, kas ir mīlestības aizbildnis. Iespējams, pavisam drīz jūs gaida romantiskas attiecības. Ja jūs esat vientuļš, tad drīzumā gaidiet ļoti nozīmīgu iepazīšanos. Bet ja esat attiecībās, tad jūsu otra pusīte gatavo jums brīnišķīgu pārsteigumu.

Eņģelis Nr.2
Šis eņģelis atbild par laimi un prieku. Pavisam drīz ar jums notiks kas tāds, kas liks jums šos notikumus atcerēties visu dzīvi.

Eņģelis Nr.3
Katram cilvēkam ir sapņi, bet šis eņģelis prot tos pārvērst realitātē. Jūs pavisam noteikti varat gaidīt drīzumā kādu sava sapņa piepildīšanos.

Eņģelis Nr.4
Jūs izvēlējāties visziņkārīgāko eņģeli no visiem. Tas nozīmē, ka drīzumā jūs gaida neparasti piedzīvojumi un iespaidi.

Eņģelis Nr.5
Šis eņģelis ir atbildīgs par iedvesmu. Visdrīzāk jūs jau sen sapņojat kaut ko paveikt. Un, lūk, šis brīdis ir klāt! Nešaubieties ne mirkli, dariet to, ko esat iecerējis un ticiet saviem spēkiem.

Eņģelis Nr.6
Šis ir harmonijas eņģelis. Jūsu dzīve ir kļuvusi pārāk strauja, pārāk dinamiska un nesakārtota. Jums ir “jāpiebremzē”, citādi jūs nodarīsiet pāri pats sev.

Eņģelis Nr.7
Šis eņģelis ir labo ziņu sūtnis. Drīzumā jūs pārsteigs kāds ļoti patīkams notikums, kas ir saistīts ar jums vai jūsu tuviniekiem.

Eņģelis Nr.8
Šis ir veiksmes eņģelis. Tas garantē veiksmi itin visā, ko esat iesācis. Tāpēc nekavējieties – droši ejiet uz savu mērķi un nešauboties par to vairs ne mirkli!

Kolāža: kokteilis.lv
LA.lv