Kokteilis
Testi

Tests: izvēlies attēlu un uzzini, kas tevi sagaida marta mēnesī0

Foto: Pexels; kolāža: kokteilis.lv

Marts ir mēnesis, kad atmostas daba. Tāpēc tieši šajā laikā daudzi no mums arī vēlētos ielūkoties savā nākotnē – kas mūs sagaida tuvākajā laikā?

Zīlēšana pēc attēliem attīsta cilvēka intuīciju, jo katra izvēle ir sava veida apzināts solis, kas atspoguļojas cilvēka dvēselē.

Uzmanīgi ieskaties šajos sešos attēlos – ko tu tajos redzi? Kurš no tiem tev šķiet visvairāk atbilstošs tev pašam? Izvēlies vienu un noskaidro atbildi – kas tevi sagaida marta mēnesī!

Pirmais attēls: lāstekas

Pavasaru sākums tev sola jaunas emocijas. Vecie aizvainojumi un nepatikšanas paliks aiz muguras, atbrīvojot vietu jauniem piedzīvojumiem. Tava dzīve mainīsies uz labu, ja var ticēt tam, ko tu pats izvēlējies. Marta mēnesī tev vajadzētu padomāt, kurā virzienā atrodas tava laime. Drosmīgi cilvēki nebaidās spert pirmo soli arī nezināmā virzienā.

Otrais attēls: pavasara ziedi

Pirmie pavasara ziedi – Sniegpulkstenītes tikai šķiet maigas puķītes, jo patiesībā taču šiem ziediem piemīt milzīgs spēks, kas palīdz tām izlauzties cauri tikko atsalušai zemei, cauri sniegam un paraudzīties uz pirmajiem saules stariem. Tieši tā tev vajadzētu izturēties pret tām grūtībām, ar kurām tu sastapsies marta mēnesī. Tava uzdrīkstēšanās un ticība sev palīdzēs tev atrisināt itin visu. Galvenais nešaubīties par savām spējām.

Trešais attēls: kaut kas aizraujošs

Pirmais pavasara mēnesis sola tev pārmaiņas, kas nozīmē, ir pienācis laiks padomāt par enerģētiku savā mājoklī – lai šī vieta kļūtu par tavas iedvesmas un enerģijas avotu, un pasargātu no ļauniem spēkiem. Vispirms ķeries pie ģenērāltīrīšanas, ja nepieciešams, veic kosmētisko remontu, tad vari ķerties pie labiekārtošanas. Martā vari iegādāties dažādus aizsardzības amuletus – tieši šajā mēnesī tev izdosies iegādāties sev vispiemērotākos.

Ceturtais attēls: vāvere

Martā liktenis sola tev labas pārmaiņas, ja vien tu pārstāsi tērēt naudu nekam nevajadzīgiem sīkumiem un sāksi virzīties uz savu mērķi. Taupība finansēs tev palīdzēs ne tikai neiztērēt naudu, bet pārdomāt prioritātes. Lai tavs sapnis piepildītos pēc iespējas ātrāk, centies redzēt galveno mērķi un pārlieku neieslīgt sīkumos.

Piektais attēls: sniegavīrs

Palīdzēt atbrīvoties no ziemas “sasaluma” tev var fiziskās aktivitātes un pozitīvas domas. Pat, ja aiz loga tu joprojām redzi sniegu un ledu, tas nav pamats saskumt. Atceries, ka saule dabu sagatavo lēnām, piemēroti, tieši tāpat, kā tev ir jāvirzās uz savu mērķi un jātiek galā ar tām grūtībām, kas tevi piemeklēja ziemas mēnešos. Atceries, ka ķibeles nedrīkst kļūt par iemeslu tam, ka tu sāc šaubīties savos spēkos.

Sestais attēls: dodos pavasarī!

Martā zvaigznes tev sola sastapt kādu cilvēku, ar ko tev izdosies izveidot tuvas, mīļas un nozīmīgas attiecības. Ir svarīgi klausīt savai sirdsbalsij, uzticēties savai intuīcijai un savam partnerim. Ja tu jau esi attiecībās, šis ir ļoti piemērots laiks izrunāt savas domstarpības, kā rezultātā jūsu attiecības iegūs pavisam citu līmeni.

LA.lv